Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Estelle fogamzásgátlót szedek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EdcsooASD kérdése:

Estelle fogamzásgátlót szedek, a menstruációm első napján kezdtem el szedni ahogyan írva volt a tájékoztatón. Lehetek-e terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
beszedtem az első levéllel, azaz pontosan 21- darabot. Viszont aznap (amikor bevettem a 21.darabot) a párom belém élvezett.Azt írja elméletben, ha a menstruáció első napján kezdem el szedni, és nem felejtettem el bevenni egyetlen egy szemet se, STB. akkor már 5 nap után védett vagyok. Ha ez a 21. gyógyszer bevétele után történt, van esély arra hogy teherbe esek? (most következik majd a 7 napos szünet amiben ugye menstruálni fogok.) Próbáltam utánna keresni, de ilyesmi kérdést nem találtam, hátha járt már így valaki és tud segíteni ezügyben) Köszönöm az értelmes válaszokat. (Első fogamzásgátló szedésem,első hónap.)

2019. márc. 17. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Roxanelle-t szedek, de én is egy levél után szeretkeztem a párommal (belém is élvezett) és nem lettem terhes :)


Egy nagyon pirinyó esély mindig van rá, de akkor már menj is el lottózni, 5-össel és 6-ossal is, és lesz miből felnevelned és taníttatnod :D


szóval no para :)

2019. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az nem gond ugye hogy nem vártam meg míg jelentkezik az első 7 napos szünetben a menszeszem?
2019. márc. 17. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából már az első nap védett vagy, az egy hónapot csak a biztonság kedvéért vártam ki.


Valaki csak egy hetet vár.


Szóval védett vagy :)

2019. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat :)
2019. márc. 17. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes, én is így lettem az.
2019. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!