Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt Menstruáció előtt...

Elmaradt Menstruáció előtt volt valakinek valamilyen jele hogy végre sikerült a bébi? 👶🏻🤨

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mellfeszülés
2019. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem (de utàna sem)
2019. júl. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsére egyből sikerült. Én napról napra fáradékonyabb lettem, folyton aludtam volna. Szagokra is folyamatosan érzékenyebb lettemn a méhemben hirtelen mintha tűkkel kezdtek volna el szurkálni, a melleim napról napra jobban fájtak. Pozitív teszt napján már olyan rosszul voltam, mint még sosem. Még azt is megálmodtam, hogy lányom lesz 🙂 valaki nagyon érzékeny a hormonális változásokra, valaki meg észre sem veszi.
2019. júl. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Fájtak a melleim, amik soha azelőtt.
2019. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Általában amikor jön a "mindjárt megjön" érzés, akkor van egy pont (egy bizonyos fájdalom típus) ahonnan mindig biztosan tudtam, hogy meg fog jönni és be kellene vennem a gyógyszert mert fél óra múlva meg fogok halni a fájdalomtól.

Nem volt nálam gyógyszer és 15 perc után elmúlt a fájdalom.. aztán ez ismétlődött 1-2 óránként. Aztán másnap is ez volt. A két nap valamelyikére nem vártam egyébként a menstruációt. A második nap a melleim is elkezdtek fájni, égni, utóbbit eddig még sose tapasztaltam, aztán harmadnak csináltam a tesztet délután és pozitív lett. :)


Nekem kb ennyi volt.

2019. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 k.sz1995 ***** válasza:

6. honapban fogant mega kis madzatkank. (Meg nem voltam dokinal remelem minden rendben, de biztosan <3)

Nekem mensi elott minsig fajtak a melleim ilyan 5 napoal elotte. Amikor sikerult akkor nem, egyefula nemvart napjan kezdett el fajni rendesen, de ugy voltam vele h ahh akkor a 32helyett majd 37nspod lesz a cikludom.. Mondom marha jo meg ez is. A ferjem bem volt itt halistennek es a teszheket o elfugta a keresemre. 2 nap keses utan este eros pozi lett a teszt!! Azota szepen erosodik. Ileltve abban a honapban egyertelmuen ereztem a peteerest! Fajt a hadam an18. cn-on es volt tojasfeherje nyakom id!!! Dok sikert a babogoz. Honet nem mertem mar, de a nemvart napjatol igen es magadan volt 37felett.

2019. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!