Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az elhúzódó menstruáció lehet...

Az elhúzódó menstruáció lehet gond teherbeesésnél? Utalhat valamilyen gondra?

Figyelt kérdés

Kb. 9 hónapja 10-12 napig tart a menstruációm, a 6. naptól már inkább csak pecsételő vérzés, de alig akar elmúlni.

Fél éve rákszűrésnél megemlítettem az orvosnak, csinált uh-t, azt mondta semmi gond, ha nagyon zavar, szedjek tabit, miómát, egyebet nem lát, és ha nem erős végig, akkor nem is gond.

Nem szedtem tabit, reméltem, hogy átmeneti problémáról van csak szó.

Viszont azóta se változott a dolog és döntöttünk, nyáron belevágunk a baba-projektbe.

Szerintetek menjek ezzel orvoshoz, foglalkoznának vele(m)?

Vagy tényleg normálisnak tekinthető, hogy eddig vérzek?

Csinált akkor vérvételt is, menstruáció előtt 8 nappal 31 lett a pregeszteronérték, de 70 körül volt a a felső határ. Nyugodtan belevághatunk szerintetek?


2016. febr. 14. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, a rendellenesen rövid vagy hosszú menstruáció jelenthet gondot is. Én mindig örültem, hogy 3 napig volt menzeszem, aztán a vetélésem utáni vizsgálaton jött a meglepi, hogy baromi gyorsan alvad a vérem, és emiatt most a másodiknál minden esténk tartozéka egy szép kis szuri...


A ciklusaid egyébként milyen hosszúak? a hormonsort a menzesz 3 és 21. napján szokták csinálni, én azt még megcsináltatnám a helyedben, hogy biztos legyen, hogy nincs hormonprobléma.



36hkm

2016. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még azt akartam, hogy ez nem nőgyógyászati kérdés, hanem endokrinológushoz kell menned ezzel (a nődoki nem belgyógyász)
2016. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

30-34 naposak.

Csináltatott a nődoki 3. és 21. napit is, azt mondta, hogy ő nem lát gondot.

Nekem viszont furcsa, hogy majdnem egy hétig csak pecsételgetek. :(

2016. febr. 14. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
3: ennek eldöntése nem a nőgyógyász feladata, tudom, hogy furán hangzik, mert utána ő vizsgálja a terhességet, de a ciklusod ideje sem épp ideális. A belgyógyász ért a hormonokhoz, vidd el a vizsgálati papírjaidat egyhez.:)
2016. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!