Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?

Ránéznétek a tesztemre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy negatívnak számít, 4 nap múlva kell megjönnie, de nem bírtam ki. Azért ránéznétek, hátha láttok valamit? Kicsit furcsa nekem ez a teszt.


[link]


2019. júl. 20. 13:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%
Mégismit láttok egy nega teszten?
2019. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Ne keltsetek már hiú reményeket...az a reagens helye, de egy darab színes molekula nincsen. Ha terhes vagy, akkor is iszonyat korai. Felnőtt ember vagy, legyen már türelmed és önkontrollod.
2019. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
24%
Énis látom a 2.at nagyon halványan. Szerintem várj még ebből bármi lehet. Drukk🤞
2019. júl. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%
Ez negatív ebből nem lesz semmi max mestruáció
2019. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miért vagytok ennyire bunkók. Ahogyan a terhességhez, úgy a más emberekkel való emberséges bánásmódhoz is fel kellene nőni. Mégis milyen anya, aki anoniman egy reménykedő nő lelkébe gázol?! Ha nem tetszik a kérdése, akkor miért pazaroljátok rá az időt? Látszik, hogy más elfoglaltság jobban az előnyötöket szolgálná.



Kérdező!

Egyelőre ez a teszt negatív, de én látom, hogy mire gondolsz. Nem tudom megítélni, hogy ez a reagens helye, vagy egy halvány pozitív teszt. A predictor early egy nagyon érzékeny teszt, szóval simán mutathat terhességet ilyen korán.

Amikor nem voltam terhes, akkor nekem semmi nem volt a teszten, nem láttam a reagens helyét sem.

2019. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
52%

a más emberekkel való emberséges bánásmódhoz is fel kellene nőni. Mégis milyen anya, aki anoniman egy reménykedő nő lelkébe gázol?!


Milyen ember, aki hazudik neki és hiú ábrándokba ringatja, csak hogy még nagyobb legyen a csalódása?

2019. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
30%

Nem látok egyetlen hazug választ sem. Unintelligenciára vall azt hinni, hogy kizárólag a saját véleményünk lehet igaz.


Bár az előzmények után ez minden, csak nem meglepetés :)

2019. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
52%

A 16-os válaszoló arra gondolt, hogy normális stílusban is meg lehet írni, ha vki szerint ez egy negatív teszt, és nem kell személyeskedni; erre értette az emberi bánásmódot, nem azt írta, hogy hazudni kell szánalomból.


Kedves Kérdező!

Sztem ez negatív, de nekem az egyik terhességemnél a predictor 4 nappal az esedékes menzesz előtt még negatív volt, de következő napon már pozitív. Szóval ez a teszt még nem jelent semmit. Ha van még otthon predictorod, tesztelj újra. Én is nagy tesztelő vagyok, átérzem 😊

2019. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
Bocs, 18, ez a csík nem vélemény, hanem tény. Van vagy nincs.
2019. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
Felejtsük már el ezt a "jajj miért kell szegény lányt bántani?" Felnőtt emberek vannak itt, elvileg a kérdező is. Ha hülye, bizony le lesz hülyézve. Akkor is, ha buksisimire vágyik. Ezt kérje a párjától.
2019. júl. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!