Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ránéznétek a tesztemre?

Ránéznétek a tesztemre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy negatívnak számít, 4 nap múlva kell megjönnie, de nem bírtam ki. Azért ránéznétek, hátha láttok valamit? Kicsit furcsa nekem ez a teszt.


[link]


2019. júl. 20. 13:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
79%

Nem, ez vélemény, mivel látszik, hogy van csík. Az nem érthető a kérdezőnek, hogy most ez a reagens helye, vagy pedig terhességet jelző második csík.

A kérdése pedig nem ostobaság. A predictor early tesztre rá van írva, hogy 6 nappal az esedékes menstruáció előtt kimutatja a várandósságot. Ő 4 nappal előtte használta. Aki nem bújja évekig a netet, hanem babatervezéskor levesz egy tesztet a polcról és ezt az instrukciót találja rajta, az nem fogja kétségbe vonni.


Ez pedig továbbra sem mentesít senkit az alól, hogy lehülyézze a másikat. Ez bunkóság és semmi alapja nincs.

2019. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Sajnos a netes oldalak ilyenek, az ember kevés kulturált válaszra számíthat. Az a gond, hogy az emberek tele vannak frusztrációval, boldogtalanok és valamiért jó érzés nekik, hogy bánthatnak mást. Pedig biztos vagyok benne, hogy ezek az emberek sem tökéletesek és vannak olyan szituációk, ahol ők tűnnek “hülyének” (az ő szóhasználatukat használva).
2019. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez a teszt negatív, de korán csináltad. Nekem a nemvárt napján sem volt pozitív, csak rá 3 napra.
2019. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ezen a teszten egyvalami látszik: a kontrollcsík.
2019. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Negatív. Tesztelj kB. egy hét múlva, ha addig nem jön meg, ez még korai volt szerintem.
2019. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Látom amit te látsz ! Nekem a 9. Dpo-n volt ilyen a predector le lettem pontotva én is 4 nap múlva pedig erős pozitívot mutatott
2019. júl. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2019. júl. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!