Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a délutáni...

Létezik hogy a délutáni tesztjeim pozitivak, a reggeli elsők viszont mindig negativak?

Figyelt kérdés

Nem értem mi történik velem. Terhes tüneteim vannak, volt is esélyem rá teherbe esni, persze nem lenne gond ha jönne a baba.


Szóval ma 2-dik napja hogy késik. 3 napja tesztelek folyamatosan reggeli első pisiből és délután is olyan 5 körül. Ami számomra megdöbbentő hogy a teszt egyszer negatív egyszer pozitív. A reggeli mindig negativ, a délutáni mindig pozitiv ami erősödik.

Ha minden délután picit erősebb a tesztem hogy lehet hogy a reggeliek mindig totál hómezők?

Ráadásul a délutáni pisi csak 3-4 óra hosszás, az esti pedig több mint 6 órás. Már próbáltam hogy direkt keveset iszok. De a reggeli mindig negatív!

A délutáni pozitív tesztjeim nem szellemcsíkosak, rózsaszín 2-dik határozott csík van rajtuk!!

Lehet méhenkívüli terhesség? Vagy más baj van?

Volt már valaki így??

Facelle teszttel szoktam tesztelni!


2019. júl. 20. 18:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tüneteim: Enyhe hányinger, duzzadt mellek, mindjártmegjön érzés(konkrétan érzem hogy folyik de a wc-n szembesülök vele hogy semmi), délelőtti hányinger és enyhe menzeszgörcsök, hasfeszülés, hasszurkálás.
2019. júl. 20. 18:30
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
felesleges naponta tesztelni.. a hcg az 2 naponta duplazodik..
2019. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen az tudom. De ha duplázódik a hcg és 3 napja délutánonként pozitív tesztjeim vannak, és a ma délutáni tesztem erősebb lett mint a tegnap délutáni, akkor a ma reggeli koncentrált pisimből végzett teszt hogy lehet totál negatív? Nem kéne legalább halványpozitívnak lennie???
2019. júl. 20. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Muti oket!!
2019. júl. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kérdés. Ha nem valami félreértés, vagy különböző érzékenységű tesztek, akkor az anyagcsere adhat választ a kérdésedre, de sajnos ehhez már én nem értek. A pozitív az pozitív, tehát a szervezetedben van HCG hormon,tehát számomra egyértelmű, hogy babát vársz.

Menj el laborba béta hCG tesztre.


Láthatnám a teszteket?

2019. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tedd fel a képeket a tesztekről és mi is megnézzük.
2019. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek meg a tesztek, kidobtam. De holnap reggel és délután is tesztelek majd és feltöltöm ide!
2019. júl. 20. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy a reggeliek mindig halványabbak voltak, mint az előző napi délutániak. Viszont egymáshoz képest a délutániak is és a reggeliek erősödtek. Annyit mondott az orvosom, hogy van, akinél a hcg hormon délután koncentráltabban jelentkezik. Azt nem tudom, hogy ez a jelenség okozhatja-e azt is, hogy a reggeli teszt teljesen negatív.
2019. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mindenkepp tedd fel a teszteket
2019. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is várom a teszteket.
2019. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!