Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? 7napja késik....

Fruk kérdése:

Lehetek terhes? 7napja késik. De semmi jele nincs hogy megjöjjön. Nem fáj a mellem sem. Néha picit görcsölgetek mintha meg akarna jönni. Tesztelni még nem mertem.

Figyelt kérdés
Nem kéne fájnia a mellemnek ha terhes vagyok?
2019. júl. 22. 01:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz, egyáltalán nem törvényszerű, hogy BÁRMIFÉLE "tipikus" terhességi tünetednek kéne lennie. Van, aki hány, erősebben érzi a szagokat, feszül a melle, pisilni jár, kívánós lesz, nem bír aludni, felfordul a gyomra mindentől, "érzi" a méhét, vagy éppen fáradékonyabb lesz, sőt, más meg észre sem veszi, hogy terhes. Még olyan is van, akinek a menstruációja sem marad abba a terhesség alatt. Szóval simán lehet. Ennyi idő után pedig nyugodtan tesztelhetsz már, majdnem biztos, hogy kimutatja. (Úgysem attól leszel terhesebb vagy kevésbé terhes, hogy mit mond a teszt...) Szurkolok!
2019. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tunetem volt azon tul hogy gorcsoltem es nem jott meg
2019. júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*semmi tunetem nem volt
2019. júl. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a tünet, hogy késik a menstruáció.
2019. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7 napja van tüneted... Nem félni kell, hanem tesztelni.
2019. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

Itt csak ez a kétféle nőtípus van: az ágyba-főbe szex után 1 nappal tesztelő, meg az akkor sem tesztelték, ha már szülni kéne, nehogy csalódjak?


Vagy netán a dpo-zgató, ágyba-főbe tesztelőből lesz egy idő után a nem merek tesztelni típus?

2019. júl. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kéthetes teljesítménytúrán voltam, meg kellett volna jönnie a 2. napon. Nem jött meg. Végignyomtam a 2 hetet ugyanolyan elánnal. Semmi tünetek nem volt.
2019. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) holnap reggel tesztelek 😊
2019. júl. 22. 11:09
 9/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt! :)
2019. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Csak nekem az tűnt fel hogy nem fáj a mellem egyáltalán mensi előtt pedig szokott. Semmi más tünetem nincs. Nektek volt ilyen?
2019. júl. 22. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!