Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes 5 napos terhes vagyok....

4 hetes 5 napos terhes vagyok. Szedek mindenféle magnéziumot de Nem használ ugyanúgy görcsölgetek. Mit tegyek? Olyan mintha megjönne állandóan azt érzem. Baj van? Orvos már látott, semmit nem mondott.

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy semmit nem mondott, mert ebből vagy baba lesz vagy nem. Majd 6 hetesen kiderül elindul e a szíve és hasonlók. Szedheted a magnéziumot de ha ez a babaóca most nem tapadt meg rendesen egyszerűen némi késéssel meg fog jönni a mensid. Amúgy meg teljesen normális érzés, ettől még lehet belőle baba, de éppen annyi esélyjel meg is jöhet a mensid.
2014. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a mindjárt megjön érzés kb a 6. héten múlt el... utána inkább feszülést stb éreztem.
2014. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
látta az orvos már a petezsákot is.
2014. márc. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!