Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam, nem is jött...

Mára nem vártam, nem is jött meg. Picit görcsölgetek, mellérzékenység és fehér testápoló szerű folyásom van, a hőm meg napok óta 37 felett van. Baba vagy mensi? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Viszont nemrég vettem észre rózsaszines folyást is.Ez a mensi jele?Lassan megőrülök,mert múlt hónapban ilyenkor már vizes folyásom volt és ez az első eset,hogy krémes állagú..:(Bizakodhatok?
2009. márc. 27. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál?Nekem a terhesség elején 2 hétig volt rózsaszínes folyásom,de nem volt gond.Ma már 13 hetesek vagyunk.
2009. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem csináltam,mert félek a csalódástól.Ha nem jön meg,akkor jövő hét elején csinálok,akkor tuti kimutatja.De ezek babás tünetek ugye?
2009. márc. 27. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia!Én ezen a héten keddre nem vártam,testápolószerű,majd kissé sűrűbb folyásom volt.1,5 hete csak a saláta féléket kívántam veszettűl,melleim szerdán leakartak szakadni,úgy fájtak és a derekem is,valamint émelyegtem.Ezek hatására teszteltem,+ -kat!!!Tegnap vmi barnás maszat volt a bugyimon,estére meginduét a mensim,gyorsan csináltam mégegy tesztet,szintén+!Ma is vérzem,ma is csináltam tesztet,de már alig látható +!Megszakad a szívem!:(Remélem Nekes sikerűl,vigyázz,és kíméld magad!Nem tudom nálam mi lehetet az oka,lehet hogy a torna megterhelt,mivel aerobikozom?Nem tudom,de nem az első eset.Szerintem bizakodhatsz,csak vigyázz!Pihenj!
2009. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesztelj.

Ilyenkor már kimutatja.Könnyebb és megbízhatóbb mint mindenféle egyénenként változó tünetet keresgélni.

Nem akarsz tesztelni? Nem értelek meg.Elöbb vagy utóbb szembesülnöd kell a Valósággal.

Ha neked ez jó hogy pár napig esetleg áltatod magad...akkor folytasd.Tutti h tesztelnék.

2009. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd írj ha teszteltél:-)
2009. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!