Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki esetleg tudna segíteni?

Nini 27 kérdése:

Valaki esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá és az orvos sem magyarázott semmit el. Hat ha valaki tudna kicsit segítek.


[link]


2019. júl. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovuláció előtt állsz. Szerintem minden ok.
2019. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen,a méhed nagyságát írja és hogy nincs magzat.Van egy tüsző ami nem repedt meg

...de miért késik azt nem tudom.🤔

2019. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem értek semmit mert azt olvastam 22 mm meg és utána mi van mert elvileg utána van a sárgatest.. vagy már nem tudom hogy most mi van mi lesz...
2019. júl. 23. 18:52
 4/5 anonim válasza:
Netem is ra lehet keresni a latin kifejezésekre, én is gyakran rá szoktam, mert nem tudom mik azok és érdekel. De az adataidat kitakarhattad volna, bár csak név és lakcím de biztos,ami biztos.
2019. aug. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyébként csak annyi,hogy rendes méed vany szabad környezetben, vagyis nincsenek ciszták, nem vagy terhes szóval valószínűleg egy tüsző nem repedt meg és ez okozza a késést. A lelet szerint semmi problémád nincsen ,de ha továbbra is késik azért menj vissza, lehet valami hormon probléma.
2019. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!