Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen papír kell a közjegyzőt...

Milyen papír kell a közjegyzőtől az élettársi kapcsolatról a meddőségi kezelésekhez (BMC)?

Figyelt kérdés

Ma voltunk közjegyzőnél, hogy megcsináltassuk a papírt, de valami 2-3 féle lehetőséget sorolt fel a hölgy...

Rendes okirat kell vagy elég az, amikor ő hitelesíti az általunk írt papírt? BMC-be melyiket kérik majd? Vagy enélkül a papír nélkül is elkezdik a vizsgálatokat, és ott elmondják pontosan majd, hogy melyik kell?

(Szeretnénk megcsináltatni, hogy a későbbiekben legalább erre ne legyen majd gond.)


2019. szept. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Ezért kéne odafigyelni, hogy mit pofázik a hülye az íróasztal mögöt.
2019. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha még arra sem méltat, hogy feleségül vegyen, akkor nem kéne neki szülögetni, mert csúnyán pofára fogsz esegetni.
2019. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Figyeltem rá. Ezeket a titkárnő mondta, és még a bejegyzett élettársi kapcsolatot is ajánlgatta... Ekkor zavarodtam össze, mert azt hittem, hogy azt csak egyneműeknél csinálnak.

Próbáltam hívni a BMC-t, hogy mi kell majd, de ma nem értem el őket, ezért ugrottunk be a közjegyzőhöz, hátha ő tud segíteni, de a titkárnőn tovább nem jutottunk.


Nem szeretném, hogy feleségül vegyen. Ezt már a kapcsolat elején tisztáztuk, évekkel ezelőtt.

2019. szept. 24. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Keress másik közjegyzőt. Bejegyzettek csak egyneműek lehetnek. Van regisztrál élettársi és nem regisztrált. Neki kel megírni. Egy normális közjegyző tudni fogja.
2019. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

BMC-be elég amit ti irtok és ő csak hitelesíti, mi házasok voltunk, de ezt kertek az előttem levő pártol.


Több év tapasztalata szerint, BMC-t 12 és 13 óra között a legkönnyebb elérni.

2019. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Tényleg ebben az időpontban sikerült elérnem őket tegnap. :-)
2019. szept. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!