Beültetés - Gyakori kérdések

Keresés gyerekvállalás, nevelés - teherbeesési problémák témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Sokadik beültetés sem sikerül?!?!

Kedves lombikosok! Most azoktól kérdeznék, akiknek a sokadik beültetés sem sikerül, annak ellenére, hogy elvileg nincs semmi bajuk. 38 éves vagyok, alacsony AMH-val ,gyönyörű 5 napos embriókkal, mégsem sikerült a 6. beültetésem sem. Van itt hozzám hasonló sorstárs? Ti...

12
Forgács Intézetnél beültetés után pozitív teszt. Mi történik utána?

Ma járt le az előírt határidő a teszt elvégzésére, ami pozitív lett. Tudnátok abban segíteni, hogy mire számíthatok ezután? (Egy emailt kellett irnom nekik a megadott címre az eredménnyel.)

3
Lombikosok! Akiknek volt beágyazódási vérzése, ET+ hányadik napon, és mennyi ideig tartott?

Vagy akik simán próbálkoztak, és összejött a baba de volt beágyazódási vérzése, hányadik dpo-n jelentkezett?

2
Méhnyálkahártyával kapcsolatos kérdés?

Lombikozunk, elég vékony volt az endometrium mindig. Most tegnap volt 7,5mm, ma kell szúrnom az Ovitrelle-t, jövő hét pénteken lesz FET. Legutóbbi FET-nél 6,2mm volt, 4 nappal később a beültetéskor pedig 8,2mm. A kérdésem: van még esély arra, hogy vastagodjon a...

2
Hogyan történik a lombikkal való beültetés?

Mi történik előtte? Injekciózni kell minden esetben? A leszívás altatásban történik?

5
Lombik beültetés eseték mikor kell elkezdeni a progeszteront?

A doki azt mondta, hogy a beültetés napján, este kell elkezdeni, de szerintem késő akkor elkezdeni, sok helyen olvastam, hogy előtte kell. Nagy baj lenne, ha a következő beültetés előtt kezdeném, és nem utána?

4
A meddőségi kivizsgálás és beültetések nagyon fájdalmasak, megalázóak?

Azt olvastam, hogy inszemnél egymás előtt leöltözve számmal kellett várni.

12
FET után voltak valamilyen tüneteid?

Tegnap kaptunk vissza 5 napos kis bogyócskát. Tegnap a beültetés után 3-4 órával kicsit furcsa érzés volt a méhemben ami estére elmúlt, ma reggel viszont ismét, szurkált eléggé, meg kissé mintha görcsölnék.

5
Fet 3. Napján vagyok 5 napos kisbogyót kaptam vissza. Első beülti. Nektek milyen tapasztalataitok vannak? Tudom van hasonló kérdés , de az sok évvel...

Szeretném ha tisztelett beszélnénk egymással. Láttam az oldalon olyan kommenteket hogy jajj. Ez egy kényes téma! Mindenkinek aki benne van.

22
Fagyasztott embrió beültetéssel kapcsolatos hasznos tanácsok?

Másabb, mint a “friss” pár nappal ezelőtt levett petesejtes visszaültetés? Kell-e valamit másképp csinálni? A fagyasztottnak is ugyan akkora az esélye? Érdemesebb 2-t vagy inkább csak 1-et visszaültetni? Alacsony progeszteron szintnél mikor érdemes kezdeni a kúpot?...

4
Fet beültetés ! Kinek hanyadik napon lett pozitív a tesztje?

Sok helyen olvasom mindenütt változó , gondoltam legyen egy ilyen kérdés’ mert legtöbb esetben azt olvasom , h 5 nap már pozitív a teszt

4
Lombik beültetés után kinek milyen tünete volt (ha volt egyáltalán)?

És ha voltak tünetek, mikor kezdődtek? Hány nappal a beültetés után?

3
Lombikosok! Embrió beültetés?

2 napos embrió beültetésével van valakinek tapasztalata? Holnapra van időpontunk és eléggé izgulok, hogy sikeres lehet-e…

36
A 3. beültetésem lett sikertelen a lombikprogramban. Ilyenkor kell pihenni?

Az orvosom szerint nem, lehet folyamatosan csinálni, jöhet a 4. beültetés. Úgy olvastam, hogy a 3. után pihenőt kell tartani, hogy a szervezet regenerálódhasson. Ti mit tudtok erről?

4
Lombik beültetés után 7-8 nappal barnázás?

ET +8 napon vagyok, első lombikom, és tegnap este vettem észre a WC papíron pisilés után, hogy nem víz/sárgás színű mikor törlöm, hanem kicsit világos barna árnyalata van. A betéten meg nincs is, csak a wc papíron törléskor. Cyclogest kúpot használok reggel és este...

3
Hogy néz ki egy Lombik ciklusindítás?

Leírnátok kérlek, hogy nálatok, hogy nézett ki? :) Egyáltalán, hogy kell elképzelni. Tudom, tudom, mindenkinél különböző. Meg intézmény válogatja. Csak, hogy kb mire készülhetek. Mi jövőhét elején indulunk, és már nagyon várom. Nekem jók az eredményeim (női oldal),...

5
Lombik: Beültetés után, mit javasoltok?

Én előtte állok, és érdeklődni szeretnék, hogy kinek mi vált be. Irodai munkám van, de van, hogy stresszes, így tervezek otthon maradni 2 hétben. Olvastam, hogy javasolják a sok pihenést, de hogy a sétálást is a vérbőség miatt. Nektek mi vált be, ti hogyan...

2
Kedves Lombikosok! ET+6nap menzesz szerű görcsök?

FET volt, 6 napja, a menzeszem csak 4 nap múlva esedékes, mégis görcsölök,néha elég erősen. 2db. 5 napos embriót kaptunk vissza, magnéziumot szedek a görcsökre. Félek, hogy nem sikerült 😔 Tapasztalatok esetleg? Vérvételre csak hétfőn megyek...

2
Milyen kivizsgálást csináltatok sikertelen beültetések utàn?

Nekem eddig az immonologiàt mondtàk csak, jó lenne valami más is?

3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!