Termékenység - Gyakori kérdések

Keresés gyerekvállalás, nevelés - teherbeesési problémák témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5
Ha egy párnak nem lehet természetes úton közös gyermeke, az annak jele, hogy nem egymáshoz valók?

Sokat gondolkodtam ezen és környezetemben többeknél tapasztaltam is, hogy a már orvosok által is meddőnek nyilvánított férfi vagY nő esetleg mindkettő amint elválnak vagy szakítanak, mert nem jött össze a közös gyermek, az új párkapcsolatban egyből teherbe esik vagy gyermeket nemz.

17
Otthon elvégezhető férfi termékenységi teszt mennyire megbízható? Többi lent.

Rossmannban véletlenül bukkantam rá egy ilyenre, egyébként már van időpontunk spermavizsgálatra. Igazából csak a poén kedvéért vettük meg, de a teszt szerint elég rossz lett az eredmény (alacsony spermiumszám). 8 hónapja próbálkozunk, nekem vannak betegségeim, de...

4
Pcos esetén milyen vitaminokat, étrendkiegészítőket szedtetek a termékenység növelése érdekében?

Van már egy gyermekem, ő viszonylag hamar összejött PCOS mellett is, viszont a második gyerek már több időbe telik. Tény, hogy idősebb is vagyok 4 évvel azóta. De hátha van valami tuti praktikája valakinek! :)

2
Győr vagy Szombathelyen termékenységi specialistát személyes tapasztalat alapján valaki ajánlani?

1,5 éve lassan nem sikerül a baba, páromnál spermaszám nem megfelelő. Olyat szeretnénk keresni, aki nem egyből inszeminációval és társaival jön, hanem hajlík a természetes úton való teherbeesés segítésén. 26/L, 27/F

3
Hogy szokott kinézni az intim kehely tartalma kivétel után? Aki termékenységi célra használja.

Én azt vettem észre,hogy néha kevés van benne,néha nagyon sok folyadék. Általában fehéres,áttetsző,de néha sötét sárgás. A sárgás színt vajon mi okozhatja?

8
Egy hajszállal kevesebb a sperma szám a normálnál mit jelenthet? Ez a “hajszál” számít ennyit, hogy nem jön össze a baba?

Párommal ma voltunk először meddőségi központba ahol mintát is vizsgáltak. Ezt mondta a doki, hogy egy hajszállal kevesebb benne a sperma mint a normál, ezért vissza kell mennie 2 hét múlva ismételt mintaadásra ahol megint megnézik, hogy ennyi e vagy esetleg más...

2
Spermaellenes antitestek miatt nem sikerül a baba?

Inszeminációt javasolt nekünk az orvosunk, mert kiderült, hogy összeférhetetlenség áll fenn(a méhnyaknyákom blokkolja a spermákat, tehát esélyük sincs célba érni.) Minden más eredmény tökéletes. Van itt valaki, akinek ilyen problémája van és Sikerült az inszemináció?

6
Tapasztalatok alapján tsh-3,45,ft4-10,84,ft3-5,20 d-vitamin 80,8nmol/l nagyon rossz értékek teherbeesés szempontjából?

Fél éve próbálkozunk a babával sikertelenül,jövő hónapban szeretnénk elinditani erre irányuló kivizsgálásokat.Érdemes lenne előbb endokrinológust felkeresni? 34/n

2
Fehér Anna színésznőnek, hogy sikerült 50 felett szülnie?

Valamilyen mesterséges megoldást vehetett igénybe vagy természetes úton?

3
Termékenységi nyák?

Sziasztok! A tojásfehérje nyák az mindenféleképpen az ovulációt jelzi, vagy más dolognak is lehet a tünete? Úgy értem, hogy esetleg valami fertőzés, hormonborulás stb. Mert az aznapi Lh tesztem negatív lett annak ellenére. Köszönöm! 🩷

11
2 napig volt ovulációs fájdalmam, de olyan száraz vagyok, mint a sivatag. Ez azt jelenti, hogy hormonális problémáim vannak?

Félreértések elkerülése végett még nem tervezünk gyereket, de majd tudatosan addigra jó lenne egészségesebbnek lenni. Én konkrétan azt a tojásfehérjés nyákot sem látom soha, ha nem vagyok száraz mint most, akkor általában nagyon vizes a folyásom ovulációkor. Tegnap...

0
Szegeden komplex meddőségi kivizsgálás pároknak?

Sziasztok! Segítseget szeretnék kérni, Szegeden keresek olyan klinikát, ahol komplex kivizsgálást csinálnak női-férfi oldalról. 2szer volt missed AB-m, mindkettőnél leállt a fejlődés az 5.hétben. Jó lenne, ha nem hónapokig kellene járnunk száz helyre, hanem gyorsan...

3
ExSeed Férfi termékenységi teszt?

Próbálta már esetleg valaki ezt a fajta tesztet? Elég drága, de ha valóban pontos először ezt szeretnénk kipróbálni. 1 éve szexelünk óvszer nélkül, de eddig még nincs baba.

0
Létezik, hogy magánban a modern hüvelyi UH-val a doktornő nem látta 1,5 éve a septumomat (méhsövény)? Megsemmisülve érzem magam. 27/N

Babát tervezünk, az első próbálkozós hónap után szept. 7-én, 38. napra megjött a menzeszem, későn volt peteérésem, éreztem nagyon ezt, végül el sem jutottam a tesztelésig, mert mindig is hosszú ciklusaim voltak, a 40-en próbáltam volna. 4 napos menzim és elég gyenge...

4
Szerintetek mikor volt az ovuláció a görbém alapján?

Már 7 hónapja próbálkozunk, ebben a hónapban kezdtem hőgörbét vezetni.

5
Férfi termékenységi vizsgálat Győrben?

Sziasztok, tudnátok ajánlani Győr, illetve Győr környéken jó orvost/klinikát férfi termékenységi vizsgálatra? Köszönöm

2
Sűrű, fehér folyás termékeny napokon?

Termékeny napjaimon vagyok, Negyedik napja sűrű fehér folyásom van, ami mára elmúlt. Teljes szárazság van. Nincs tojásfehérje. Soha nem szokott lenni. Progi szint szerint vannak peteéréseim elég szépen (70-es a progim megközelitőleg) Tegnap voltunk együtt...

4
1 2 3 4 5


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!