Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hanyadik lombik sikerult?

Kinek hanyadik lombik sikerult?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok legyszi

2019. okt. 1. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első :)

Én a sikeres beültetéskor 27, férjem 30 éves volt. 5. napra egyetlen embriónk volt "tökéletes", őt ültették vissza, most is itt rugdos, 21 hetesek vagyunk :)

Az alapprobléma elsősorban a férjemnél volt, kevés és rosszul mozgó spermium (ICSI volt).

2019. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valamilyen egyetemes szerencsével, de az első. (Bár elkiabálni nem szeretném, de most vagyok a 18. héten) A 12 megtermékenyült petesejtből 2 maradt a harmadik napra. Mindketten visszaköltöztek, és egyikük velünk maradt 😊 36 vagyok, férjem 40. Első baba nekem.
2019. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár mégcsak a 8. héten tartok, de nagyon bizakodó vagyok.

Első lombik sikerült, 3 leszívott petesejt, 2 lett visszaültetve, egy maradt velünk. Mindketten 28 évesek vagyunk.

2019. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok sikeres lombikos, mégis úgy érzem adhatok egy kis reményt...

3 sikertelen lombikom volt a Debreceni Kaáli intézetben.Az utolsó 2015-ben. Akkor azt mondtam elég volt.Ha gyerek nélkül élünk is, de vissza akarom kapni az életemet. Nyilván nem mindenki éli így meg...

Aztán valami csoda folytán jelenleg 15 hetes kismama vagyok 😊 Totál spontán!!! Minden orvos csak pislog ránk! És úgy érzem tényleg most van itt az ideje! Én egyébként 34 éves vagyok,a férjem 43.

2019. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gratulalok mindenkinek :)
2019. okt. 5. 07:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, ti lombikoztatok azóta? Sikerült esetleges?
2020. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia

Igen es masodikra sikerult, 10hetes terhes vagyok :)

33eves, ferjem 30

2020. márc. 9. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok! :)
2020. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!