Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Késői ovulacio miatt (ciklus...

Arya93 kérdése:

Késői ovulacio miatt (ciklus 24 napján) lehet, hog nem lathato a magzat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Augusztus 8 -án méhen kívüllivel műtöttek eltávolították a bal petevezetőmet. Az utolsó mensim után a 24 ciklus napon volt ovuláciom, most már 1 hete késik teszt pozitív viszont ma az új-n a doki nem látott semmit. Lehet, hogy még kicsi és azért nem látható ? Vagy újra méhen kívüli? Létségbe vagyok esve teljesen ... Válaszaitokat előre köszönöm szépen.

2019. nov. 25. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, még túl kicsi, hogy bármi is látszódjon.
2019. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elég fájdalmas volt a vizsgálat és utánna fájt a farcsontom! Remélem, hogy most nem lessz baj ...
2019. nov. 25. 15:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Pl nekem koraterhesen nem látszott mert keveset ittam, nem volt telt a hólyagom. Következő héten téli ittam magam alig bírtam telt hólyaggal ki a vizsgálatot, de látszott így jobban látta az uh. a terhességet. Nyugalom és gratulálok!
2019. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Közbe szurkál meg nyilak azon a felén ahol megvan a petevezető és a hüvelyi új is elég fájdalmas volt, na meg fájt utánna a farcsontom! Ez jelenthet valamit?
2019. nov. 25. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Honnan tudnánk?
2019. nov. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak kétségbe esésem miatt már nem tudom, hogy mi történik! Gondoltam volt valakinek még ilyen tapasztalata!
2019. nov. 25. 19:19
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikor volt az a 24. ciklusnap? Hány hete?

Egyébként persze, ilyenkor a menzesz szerintihez képest 10 nappal kisebbek a babák, ha ennyivel később fogantak.

2019. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor a 32 nap környékén volt ovum, abból hoztuk össze a lányomat.Sacc/kb napra mertem mondani, hogy mennyi idős.Mikor én 7 hetesnek gondoltam a terhességem, akkor mentem először orvoshoz (te jól tetted, hogy pozi tesztel mentél!) és bár normális menstruációval számolva már valahol 11 hét környékén, afölött kellett volna járnom uh tényleg a 7 hetes méretek voltak a megfelelőek.Szóval igen.Simán lehet hogy a késői ovu miatt később látszik valóban a baba.Jó egészséget kívánok nektek és szurkolok, hogy minden oké legyen.
2019. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves szavaitok, remélem, hogy tényleg minden rendben lessz! Hétfőn megyek újra dokihoz!
2019. nov. 26. 08:21
 10/13 A kérdező kommentje:
Október 13 volt a mensim első napja és november 5 és 6-án volt pozitív az ovutesztem!
2019. nov. 26. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!