Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van valaki most a 9 dpon vagy...

Van valaki most a 9 dpon vagy környékén?

Figyelt kérdés
Csak, hogy meg tudjuk osztani egymással a tapasztalataink, tudjunk együtt izgulni.
2020. jan. 19. 13:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Mi egy éve próbálkozunk. Orvoshoz most kezdtünk járni, hogy kivizsgáljon van-e valami gond. Mint minden hónapban most is azért reménykedünk.
2020. jan. 19. 13:15
 2/64 anonim ***** válasza:
90%
Ha az LH tesztnek hihetek, akkor a 7. dpo-n vagyok. Nekünk ez a hatodik hónapunk. Egyelőre nincs semmi ugye, de nekem néha rövid az ovu utáni idő a menstruációig, úgyhogy remélem lassan már "jó hírt" fogok látni. Most vagyok a 7.dpon, 20. ciklus napon és 25 naposak általában... Szóval remélem ennyi még belefér és nem emiatt nem jött eddig össze..
2020. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok akkor neked is. Nekem sem 100% 9.dpo. De elég valószínű szerintem. Én a hőmet szoktam mérni, de most kicsit meg voltam fázva így az bekavart, de egyéb tünetek miatt is azt gondolom, hogy 10-én volt peteérésem. Nekem 30-31 naposak a ciklusaim úgyhogy 25-ére nem várom az jövőhét szombat. Még kicsit messze van. Tüneteim nem igazán vannak még, nagyon enyhe mellfeszülés, de ilyen máskor is szokott lenni. A hőm ma 36,7 volt, ami nálam magasnak számít szóval ennek örülök. Neked vannak tüneteid?
2020. jan. 19. 13:35
 4/64 A kérdező kommentje:
Kedves beszóló, úgy látom neked sincs jobb dolgod, mint itt beszólni. Biztos szeretnél te is babát azért olvasgatsz itt, próbálj meg nem elkeseredni...
2020. jan. 19. 13:38
 5/64 anonim ***** válasza:
90%

Tök jó, hogy követed a hőd, én párszor már neki álltam volna, de egyszerűen nem jön össze.. Van egy fiam és egyszerűen nem tudok nyugalmi állapotban mérni.. Reggelente átjön és mocorgunk, inni kér, stb stb....


Nekem sincsenek tünetek, egyedül az, hogy egy héttel a vérzés előtt már fájni szoktak a melleim, de még semmi... :D Sokan meg erre várnak amikor babát akarnak. Hogy mikor feszül már a cici. :D Na most nekem ez késik...Remélem nem azt jelenti, hogy "hibás" volt az ovuláció.

2020. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Nekem 2 kisfiam van ők ikrek.

😊 Spontán fogantak a 2 próbálkozásra. A kistesó meg nem akar jönni. 10 hónap után kezdtem mérni a hőmet és én úgy oldottam meg, hogy hajnalban ha megebredek akkor számba veszem a hőmérőt és úgy mérek aztán visszaalszom, ugyanis reggel minket is a fiúk ébresztenek és olyankor beindul az élet. De így is pontos a mérés szerintem. Ki szokott szépen rajzolódni a peteérés. Amúgy nekem is szokott menzesz előtt cicifajdalom lenni, persze mindig azt hiszem, hogy baba miatt, de nem...

2020. jan. 19. 13:54
 7/64 anonim ***** válasza:

Na, remélem nem lesz rá szükségem a következő hónapban, de kipróbálom akkor :D


A várakozás a legrosszabb.. Ráadásul ahogy telik az idő, megint egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy téli baba szülessen. Vagy karácsonyi. Én szerettem volna ősszel szülni.. De hát ez nem így működik..

2020. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg nehéz várni és csalódnom is nagyon rossz, de az is biztat, hogy ha már egyszer sikerült, akkor csak fog újra. Igen most október 2 lenne a kiírt dátum. Hát én már úgy vagyok vele, hogy mindegy mikor csak nagyon szeretném, hogy legyen. Majd írj ha van valami tünetek vagy teszteredmény ilyesmi. Szurkolok.
2020. jan. 19. 15:05
 9/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 11 nap....szurkokok nektek...
2020. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma is 36,7 a hőm, ami biztató. Egyéb tüneteim nem igazán vannak, csak az enyhe mellfeszülés, de az se mindig, talán inkább mintha teltebbek lennének, de ennyi. Veletek mi újság?
2020. jan. 20. 07:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!