Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek egyáltalán nem volt...

Akinek egyáltalán nem volt peteérése, annak a Closti segített?

Figyelt kérdés

Sajnos 3 hónapos követés után kiderült,hogy egyáltalán nincs peteérésem,semmi, nulla.

Ez lesz az első Clostis hónapunk. Mit várhatok tőle? Nektek segített? Hanyadik hónapba sikerült a baba?


2020. jan. 27. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak a lombik és a lombikos injekciók segítettek. De azzal elsőre sikerült. :) De addigra már kezelve volt a pajzsmirigyem, ami nagy valószínűséggel a peteérés elmaradását és a nem normális petefészek működést is okozta. Szóval annak kéne utánajárni, hogy miért nincs peteérésed és nem feltétlen egyből Clostyval nekiesni, ami egyébként is egy elég elavult gyógyszer ehhez, de a legtöbb sima nőgyógyász mégis ezt tolja. Közben meg reménykedsz, meg megzuhansz, meg terheled a szervezeted. Én egy meddőségi központba mennék a helyedben először és egy nagyon jó endokrinológushoz!
2020. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

10 évig szedtem fogamzásgátlót,azt mondja az orvosom , ez lehet a gond. 8 hónapja nem szedem.

A laborok rendben voltak, a pajzsmirigy is.

2020. jan. 27. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
8 hónap még kevés ahhoz hogy aggódj: ha nincs baba ráérsz a tervezés kezdete után egy évvel aggódni. Nem kellene össze kapkodni minden gyógyszert adj időt átállni a szervezetedet a fog.gátlóból.
2020. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Az imént volt itt egy kérdés, ahol szintén azt mondta a kérdező, hogy nála minden rendben volt, aztán kiderült, hogy 4 körüli a TSH-ja, a többi pm hormont (fT3, fT4, anti-TPO, anti-TG) meg nem is biztos, hogy nézték. Nem ok nélkül nincs peteérésed. A fogamzásgátlónak nem kéne oknak lenni, hacsak nem volt már egy (nem tudott) alap problémád, amit a fog.gátló szedése csak elkendőzött, azzal hogy leállította a petefészekműködést és kreált egy mesterséges ciklust neked.

Lehet, hogy nem erre a válaszra számítottál, de hidd el, csak azért írom le ezeket, hogy másnak már ne vegyen el az életéből annyit ez az egész mint nekünk tette.

2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez a gyógyszer tényleg egy elavult sz.r. Èn meddöségibe jártam, ahol elsöre sikerült a baba és ott az orvos azt mondta, hogy egyáltalán nem használják a Clostit, mert amellett, hogy elvékonyítja a nyálkahártyát, még rengetek rossz mellékhatása van. Ezt megelözöen jártam egy másik meddöségibe is, ahol Clostit írtak fel folyamatosan, nem is jött össze a baba többedjére sem, viszont az amúgy is 3 napos gyenge vérzésem 1 napra csökkent és pár csepp lett! Szerencsére az új helyen rendbe raktak. Szerintem óvatosan a Clostival!
2020. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem semmit nem használt, rezisztens vagyok a hatóanyagára mint oly sokan. Nálam csak az ovaleap injekció indította be az inszemekhez meg a lombikhoz is.
2020. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!