Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Missed ab ennyire bekavarhatta...

Missed ab ennyire bekavarhatta az egyébként tökéletes ciklusomat?

Figyelt kérdés

Decemberben missed ab-om volt. Január első napjaiban megjött a mensim, februárban viszont nem,kèsett két hetet. Elmentem a héten orvoshoz,aki azt mondta,hogy megcsúszott a peteèrès,mert most lát egy bevèrzett tüszőt, tehát két hét múlva megjön. De ma reggel megjött, pedig 2 napja voltam orvosnál.

Nem értem, hogyan lehet ez?


2020. febr. 20. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta, hogy 3-4 hónap is kell mire rendeződik a ciklus. Nekem októberben volt missed abom, az első menstruációm úgy jött meg ahogy alapból kellett volna, ha nem lettem volna terhes, 28 napra de nagyon durván erős volt és 9 napig tartott. Azóta rendszeresen 28 napra érkezik, de ebben a hónapban pl kicsit másmilyen volt a vérzésem, mint szokott pedig 12 éves korom óta mindig ugyanolyan és pontos. Szóval simán lehet, hogy még nem állt helyre a hormonháztartásod. Én sajnos a műtét óta még a peteérést is érzem, és menstruáció előtt jó néhány nappal, már fájdalmaim vannak. Mindenkinek másként reagál a teste, adj időt magadnak. Egyébként nem tudom mondta-e a dokid, de érdemes szedni továbbra is a terhesvitamint. Kitartást!
2020. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!