Ha a párom hetente 1 este megiszik 2 liter sört és 2 felest, az befolyásoló tényező lehet a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés

Kórosan alacsony (6 milliós) spermaszáma van.

Ha a nagyszüleimnél alszunk egy-egy hosszúhétvégén, akkor minden nap 4-5 sört iszik meg. Ilyenkor cigizik is egész nap,amíg ott vagyunk (egyébként nem).

Illetve heti - 2 heti 1x este 4 sört, 2 felest (mikor én nem vagyok otthon).

Befolyásolhatják ezek a dolgok a spermatermelődést?

Én azt mondtam neki, hogy igen, de szerinte ennyitől nem lesz rosszabb a helyzet...

4 éve próbálkozunk sikertelenül (nálam is van gond, de attól nem szeretném, ha az "ő részéről" mégjobban rosszabbodnának az esélyek.


2020. ápr. 6. 20:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Te komolyan ilyen embernek akarsz szülni? Nemcsak, hogy testileg, agyilag sem vagy kész erre a feladatra!!!
2020. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen embereknek miért akarsz szülni? Most még csak egy nap, később majd több, hidd el.
2020. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%
Komolyan egy alkoholistának akarsz gyereket szülni??? Ne haragudj, de amíg ennyire felelőtlen vagy remélem nem is fog összejönni a gyerek.
2020. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem valószínű, hogy ettől ilyen rossz a spermaképe, de semmiképpen sem javít a helyzeten. Azt csak akkor tudnátok meg, hogy mennyit ront rajta, ha három hónapig egyáltalán nem inna és dohányozna, és utána lenne egy kontroll vizsgálat. Az én férjem nem iszik soha, amióta babát szeretnénk, és életében soha nem is dohányzott rendszeresen, mégis sajnos ennél is rosszabb a spermaképe.
2020. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem javasolták még a lombikot? Amúgy én, ha ilyen rossz a helyzet, hogy 4 éve nem sikerül, minden káros dologtól megszabadulnék. De ennyitől még nem alkoholista az ember.
2020. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi idő után sem jön a baba, akkor ésszerűbb lenne egészségesebben élni. Már csak azért is, ha összejön a terhesség, utána is így fog élni, meg ha megszületik a gyermek. Most őszintén: ezt akarod?
2020. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha ennyit iszik mi a jo istenért akarsz neki gyereket szülni????
2020. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Okkal nem sikerül, a gyerek is tudja hova akár születni.
2020. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Komolyan, heti 1 nap 4 sör már alkoholizmus? Nem kocsmázni jár minden este, vagy fél liter töményet tol magába

heti többször. Akkor ezek szerint én is alkoholista voltam a baba előtt, mert hetente 1x megkívántam a cidert? Meg az én párom is az, aki néha hétvégén megiszik 1-2 sört az esti xboxozás közben? Ne legyünk már álszentek.

2020. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8%
Nálam befolyásolná, mert a franc feküdne le vele ezek után esténként.
2020. ápr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!