Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A párommal kisbabát szeretnénk...

A párommal kisbabát szeretnénk, elkezdtem szedni a trimeszter 1 jód mentes változatát okozhat menszesz után vérzést?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám h ebben a hónapban viszonylag kevés menszeszem volt utána kezdten el szedni kb most egy hete ,de újra barnás folyásom lett pár napja ,ma meg kicsit pecsételő vérzés is ,az lenne a kérdésem h okozhatja ezt a vitamin vagy volt már valakinek hasonló? Soha nem tapasztaltam még ilyet és nem tudom mire gondoljak
2020. ápr. 27. 08:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez csak vitamin. Nem okoz vérzést...
2020. ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem értem akkor mitől.lehet soha sem tapasztaltam.még ilyet
2020. ápr. 27. 09:39
 3/17 anonim ***** válasza:
Babatervezeskor siman folsavat es c vitamint szedtem. Velemenyem szerint az is elegendo volt. Probalj atallni vmi masra es nezd meg van e valtozas.
2020. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez a legrosszabb vitamin.Kb.3 barátnőm szedte,de mindegyikőjuk rosszul volt tőle és a szabályos ciklusukat összezavarta.Ez a "csak vitamin"duma meg hulyeség,mert nem véletlen hogy mindegyikőjuk ugyanarrol számolt be!Inkább igyál inofolicot.
2020. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4essel egyetertek. Nekem terhesvitaminra mondta az orvos hogy attol semmi bajom nem lehet. Na a femibiontol egesz testen megjeleno viszketesem lett es ugy felteltem vizzel hogy nem fertem a ruhaimba. Mindez par nap szedes utan.


En ezert el is hagytam, nem kiserletezem. En most terhesen sem szedek vitaminkomplexet, hanem kulon szedek c vitamint, magneziumot, folsavat, d vitamint. Alkalmankent cinket es calciumot.


Minden szervezet mas, ami nekem jo a masiknak lehet rossz. Ki kell tapasztalni.

2020. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Olvastam én is róla h fejfájást okozott sokaknál ,rosszul nem voltam tőle csak görcsölt a hasam menszesz után ilyen szurkáló érzés volt majd barna folyás ma meg már egy tampont is tettem

De ma már nem vettem be ezt a vitamint csak a C vitamint ,párnapig hanyagolom a trimesztert

2020. ápr. 27. 13:06
 7/17 A kérdező kommentje:
Eleinte az 1000 C vitamint meg f9lsavat szedtem de nem akar összejönni a baba már egy ideje azérr gomdoltam h kipróbálom
2020. ápr. 27. 13:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Inofolicról még nem hallottam
2020. ápr. 27. 13:09
 9/17 anonim ***** válasza:

Folsavat mindenkepp szedj, az a legfontosabb babatervezeskor es terhesseg alatt.


Oszinten megmondom nekunk igy, lett baba: nem homeroztem azt sem tudom hogy kell. Nagyjabol belottem a peteeresemet ami szerintem penzeki nap volt. Keddtol hetfoig a parommal minden este osszebujtunk. Nagyon faraszto volt a vegen :DDD de bejott elsore :)

2020. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok hozzá:)

Éj sem hőmérőzök ,naptáram van letöltve

Meg álltalában megérzem a peteérésem

Az összebújással sincs baj😅

Csak most ez egy kicsit bezavart igazából ijesztő volt számomrs mert soha nem volt ilyen 27 éves vagyok

2020. ápr. 27. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!