Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budai meddőségi centrum időpont?

Budai meddőségi centrum időpont?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 14:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne hogy akik most fognak elsőnek menni a Budai meddőségi központba mennyi idő múlva kaptad idő pontot? Olyanra gondolok aki most hívta a napokban, ahogy be indul minden újra?


Azért kérdezem mert egyéb gondjaim vannak, és lehet hogy mire kapnék még nem intézném el stb.


NE ÍRJÁTOK LÉGYSZÍVES HOGY MIÉRT NEM HÍVOM FEL, MERT AZT AZÉRT MERT ENGEM EGYENLŐRE CSAK ÉRDEKEL HOGY KB MENNYI IDŐ ÉS ÉRTELMETLEN LENNE FELHÍVNI , MÁS MEG AKI IDŐPONTOT SZERETNE EGYBŐL KÉRNI LEHET PONT AZ ÉN HIVÁSOM MIATT NEM ÉRI EL ŐKET!


Elnézést csak így sikerült.. Nem engedte ki.

2020. máj. 21. 14:48
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk már volt akkorra időpontunk, amikor leállítottak mindent. Az új időpontot majdnem 4 hét múlvára kaptam a napokban.
2020. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia. Nagyon köszönöm. Akkor kB 1 hónapra számoljak. Akkor fel is hívom hétfőn. Köszönöm
2020. máj. 23. 12:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg megkérdezhetem, hogy az első konzultáció után mikorra kaptál magára a vizsgálatokra, kezelésre időpontot?
2021. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia ! A mi esetünk hosszú procedúra volt..

2020 májusban kértem az idő pontot és júliusra kaptam.

Kellett mennem egy csomó vizsgálatra és kellett volna mennem a 3.napi hormon vérvételre és megviccelt a szervezetem és nem jött meg szeptemberig.. ezért ki esett 3hónap ez miatt.. utána 1x úgy jártam hogy le csúsztam róla mert rossz napon jött meg és addigra elmúlt mire mennem kellett volna .. novemberben jutottam el vervetelre.. utána ugye jött az ünnep nem fogadtak már decemberre..

ezért 2 konzira januárban jutottam el , februárban meg csinálták az inszeminációt , sajnos nem jártunk sikerrel. És nekünk kell még egy megbeszélés mert lombik lesz a következő és a megbeszélésre májusra van idő pontunk.. már totálisan ki vagyunk... Májusba lesz egy éve hogy elkezdtünk az egészet és még nem tartunk sehol..

2021. márc. 26. 08:22
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazából a vizsgálatokra a 3napi vérvételre nemkell idő pont mert ugye akkor mész mikor a menzeszed 3napján vagy, A 21napi nőgyógyászati vizsgálatra adnak idő pontot az ök számolják ki .

Vérvételre igazából csak a páromnak kellett idő pont nekem nem így egyszerre mentünk. Meg a sperma vizsgálatra kell még idő pont.

Meg ugye az első konzultáción adnak egy kis papírt hogy milyen vizsgálatok kellenek , és akkor amit ott nem csinálnak meg azt sztkban kell pl mell ultrahang , Rák szűrés, vizelet vizsgálatra is érdemes otthol elmenni nemkell be menni a kórházba (legalábbis nekem lehetett itthol is csináltatni laborba) én azonnal kértem az idő pontokat a mell ultrahangra 2honap volt.. meg asziszem még a genetikai vérvételre kellett idő pont de csak a páromnak nekem nem mert nekem nem ott vették le a synlabban hanem az Istenhegyi géndiagnosztikában.

Igazából asziszem ennyi. Volt egy csomó vérvételem igazából akárhányszor mentem mindig ott végződött a synlabban.


Ha valamit nem jól írtam vagy nem értesz nyugodtan kérdezz.

2021. márc. 26. 08:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, hogy leírtad ezt! Sajnálom, hogy ilyen küzdelmeken vagytok túl, nagyon remélem, hogy minél hamarabb sikerrel jártok! Nálunk az a helyzet, hogy nagy optimistán 1,5 éve olyan helyre jelentkeztünk, ahol nem végeznek asszisztált reprodukciós eljárásokat, azt gondoltuk, biztos elég lesz a természetes fogantatás támogatása. Most ott tartunk, hogy kb. minden vizsgálaton túl vagyunk, és az orvosok inszemet javasolnak, de ehhez át kell jelentkeznünk másik intézménybe. :( Attól félek, hogy most minden kezdődik elölről... Borzasztó érzés, amikor ilyen vontatottan mennek az orvosi dolgok, mintha valami erő visszafelé húzna, az ember teljesen tehetetlennek érzi magát. Meg olyan hülyének érzem magam, hogy nem rögtön olyan helyre mentünk, ahol van inszem.
2021. márc. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szívesen! Uh akkor nektek még nehezebb lelkileg. :( Egyébként a BMCbe nagyon kedvesek és segítőkészek . Lehet nem kell mindent elölről kezdeni hisz van a kezdetekben papír a vizsgálatokról.
2021. márc. 29. 06:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ! De fel a fejjel és sok sikert !!! Mielőbbi babásodást 🥰
2021. márc. 29. 06:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen! Neked is a legjobbakat! :)
2021. ápr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!