Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babával próbálkozók, (10....

Babával próbálkozók, (10. dpo-n vagyok) éreztek akármilyen tünetszerűt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 2. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet ilyenkor még semmit érezni. Nincs semmi tünetszerű és tünet sem! Van aki megérzi, hogy sikerült...de fizikai tünet nem lehet! A kimaradó menstruáció az első, minden egyéb csak utána jön.
2020. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Természetesen nem, hiszen ilyenkor nincs is annyi hcg, ami tünetet okoz. Nekem a nagyokkal mondjuk amúgy sem volt semmi, remélem, most is megúszom. 😊
2020. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi van h nincs pms. :-ai nagyon kíváncsi vagyok baba miatt-e.
2020. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szio. Azert kerdeztem mert olvastam hogy valakinek volt. En tegnap ultem a kocsiba semmi szag nem volt, de egyik pillanatrol a masikra hirtelen majdnem hanytam.... Meg sosem volt ilyen. A hanyinger erzes meg kb fel oraig megmaradt de utana nyomtatlanu eltunt es azota sincs semmi. Nem vagyok beteg nem ettem elotte semmit. Erdekes volt. Kìváncsi vagyok mi lesz ebbol vagy hogy lessz e valami. Nem tartom valoszìnonek mert csak ovu utåni nap tudtunk egyutt lenni. Elotte meg aznap nem. 😕 szerintem biztos megjon de majd meglatjuk.
2020. jún. 3. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg van remény. :)
2020. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát már nincs. bár még nem jött meg de érzem.
2020. jún. 5. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Akik írják, hogy így meg úgy volt tünetük, azok csak bebeszélik maguknak. Nekem nem jött meg, kb. 2 hétre rá kezdődtek a tünetek, de brutális volt. Sem enni, sem inni nem tudtam, egész nap rosszul voltam és sokat hánytam.
2020. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, megjött ?
2020. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen sajnos megjött. most megint nem várom :)
2020. jún. 30. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Majd írj, hogy mi lett a mostani ciklusod vége. Szorítok, hogy ne jöjjön meg. Annyira nehezen telik ilyenkor az idő. Nekem ma van ovulációm (ha minden igaz), de sajnos 3 napja, péntek este voltam együtt a párommal. Félek, hogy ez most nem lesz így megfelelő a teherbeeséshez. Meglátjuk. Kitartást a várakozáshoz! :)

2020. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!