Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hová érdemes menni Budapesten,...

Hová érdemes menni Budapesten, magánúton 3. és 21. napi vérvételre, ahol nem kérnek el érte 50 ezret (vagy többet)?

Figyelt kérdés
Köszi a tippeket előre is. :)
2020. jún. 2. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

50 talán nem, 30 körül lenne. Én a Synlabban csináltattam. Plusz bővített pajzsmirigy csomagot, már csak az IR-t kell megcsináltatni, de ezek függetlenek a ciklustól.

Tb alapon sajnos rengeteg idő lenne, ami nekünk nagyon nincs a párom kora miatt.


Egyébként nagyon kedvesek és segítőkészek. Nekem még aznap meglett az eredmény, az AMH-t kivéve :)

2020. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek fix árak, legalábbis amikor én mentem, mindenütt ahol tételesen le voltak írva a laborok, ott kb ugyanannyi volt az egy-egy vizsgálat. A legtöbb magánintézmény ugyanabba a laborba küldi a mintákat, valószínűleg ezért van kb ugyanannyi ára ezeknek (legalábbis, azok közül, amiket én néztem, mindenki a Czeizelbe küldte a mintát).
2020. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első, ne haragudj, véletlenül nyomtam a félig hasznosra, nagyon hasznos a kommented, köszönöm! :) És ilyen esetben hogy van az időpont kérés, aznap felhívom őket, amikor megjött és már világos, hogy melyik a harmadik nap? :)
2020. jún. 2. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, amikor megjött kérsz időpontot 2 nappal későbbre, de... ha van nődoki akivel meg tudod beszélni, simán kiírja neked ezt a 2 vizsgálatot, az SZTK-ban leveszik a vért, és másnap látod is az eredményt az EESZT-ben, és annyit fizettél az egészért amennyit a doki kért azért, hogy kiírja neked ezt a 2 vérvételt. Nekem így 4ezerbe került. Eredmény meg ugyanolyan gyorsan van.
2020. jún. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!