Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szedett valaki itt profertil...

Szedett valaki itt profertil vagy fer 14 vitamint spermiumok "turbozasara"? Ért valamit?

Figyelt kérdés
Kicsit tulzasnak tartom hogy 15.000 ftot elkernek egy doboz vitaminert. Bar aki gyereket akar azt mindennel lenlehet huzni...
2020. jún. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Követem, ha nem baj, mi proxeedot kezdtünk el egy hete, kíváncsi vagyok.
2020. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem is szedi a Fer14-et egy hete.

Követem én is.

2020. jún. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ferulan? A fer14? Bocs nem keresek ra, de a ferulan olcsobb volt kicsit par eve. Jelentem szedte a ferj es igen hasznalt.


De en is utana inkabb osszevalogattam a legfontosabbakat (a spermiuko es termeles feljavitasara javasoltakat pl. E vitamin, q10, L karnitin stb...) kulon kulon es bar ugyse volt olcsobb sokkal, de tovabb tartott. Es ugy emlekszem napi 2 vagy 3 dbtirnak a profertilbol is, de napi 1etszedett a ferjem.

Lenyeg, hogy nem eleg onmagaban szedni egy csoda ferdivitamintkomplexet, mellette fontos egy kis eletmodvaltas is (szuk es mekeg gatyak hanyagolasa, cigi/alkohol/kave kiiktatasa, tobb zoldseg, gyumolcs kevesebb peksuti, teszta, egy kis plusz mozgas)

Es figyelembe kell venni, hogy a spermiumok kepzodese egy 70-80 napos folyamat. Igy javulast csak ezek szedesenek elkezdese utan leghamarabb 2,5 - 3 honap utan lehet varni. Nalunk a ferjemnek fél év utan javult nagyon sokat az eredmenye.

(Csak olyan kevesrol ment fol, hogy még az is keves volt, pedig javulason csodalkoztak is rendesen:-). 1 milliorol 7 milliora)

Tehat erdemes szedni oket, de akiket ismerek azoknal erdemi valtozast szinten legalabb egy olyan 4-6 honap alatt hoztak.

2020. júl. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ajánlom mindenkinek hogy inkább,


hoxa.hu


Ott több a segítőkész, tapasztaltabb nő aki tud segíteni. Kimondottan vannak ilyen fórumok, klubok.

2020. júl. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! A férjem profertilt és folandrolt is szedett (orvosi javaslatra), sajnos nekünk olyan probléma van (hereviszere van, amiről tudtunk, és PM alulműködése, ami utólag derült ki), ami miatt nem segített. Szerintem teljesen a problémától függ, hogy használ-e.
2020. júl. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!