Akiknek csak felevente1-2 ovulaciojuk van, megis hogyan birjak idegekkel?

Figyelt kérdés
Tok mindegy mitol, most nem arra megy kerdes, hogy kinek mi a baja, hanem csak arra, hogy lelkileg ez a teherbeesni vagyo noket hogyan érinti? Mar hozzaszoktatok?
2020. júl. 14. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én tettem ellene, és szedek rá gyógyszert. Egyébként élem az életem, megpróbálok nem rágörcsölni a témára.
2020. júl. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Ezen nincs mit pörögni. A szexet élvezni kell és ennyi. Aki csak gyerekgyártás miatt van együtt a párjával ilyen ovu olyan teszt, ilyen orvos olyan hőmérő, az valójában elfelejt élni. Elfelejt boldognak lenni. Elfelejti élvezni az életet. Gyerek nélkül is.

Nekem itt a gyerekem, szeretem nagyon, de kell, hogy másban is megtaláljam a boldogságomat. A gyerek nem semmi, de nem elég.

2020. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát azért kedves utolsó, kicsit gondold már végig.... fél évbe 1 ovuláció, amit lehet nem is biztos, hogy sikerül elkapniuk. Ha el is kapják, akkor is kb. 25% esélyük van a teherbe esésre. Neked már van gyereked, valószínűleg könnyen is összejöhetett, bele sem tudod magad képzelni a kérdező helyébe.


Nekem már van 3 gyerekem is, szerencsére nincs ilyen gondom kedves kérdező. Szerintem -tök normális, ha csalódott vagy, és rosszul éled meg a helyzetet, én is biztos padlón lennék. Annyit tudok tanácsolni mint amit az első írt. Tegyél meg mindent a helyzet ellen!

2020. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Nem igazan mozgatott meg. Nem gorcsoltem ra nem teszteltem meg semmit sem.

3 ev mulva jott ossze.


Az a baj h a teherbe eses manapsag inkabb gyartasi folyamat mint elvezet. Idore kell terherbe esni most azonnal ha nem akkor gorcsolok jajgatok sirok orvostol orvosig jarok ...

Mert jaj nem sikerult a program szerint legyartani a megfelelo egyedet


Na manapsag ilyen a gyerek tema

2020. júl. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
2 vagyok. Az én életnek van más értelme is, mint a gyerek, nem pörögtem ennyire rá, valószínű ez is közrejátszhatott. Valamint az, hogy mindig vigyáztam a kismedencémre, nem hordtam miniszoknyát és télen hosszú kabátom volt, ami takart és meleg volt. Már kamasz koromban annyi kortársam hordott semmitelen cuccokat a minuszokban és csoda ha felfáztak? Mindegyik meddőséggel küzd. Igen, a gének is amiket örököltem közrejátszottak. A férjemmel akkor szexelek amikor jólesik, nem görcsölök az ágyban, nem drukkoltam a hímivarsejtjeinek és nem méregettem. Agyrém amit egyes nők leművelnek, hogy megfeleljenek maguknak, a társadalom elvárásainak, az anyós akaratának meg persze a CsOK- nak meg a jóisten tudja minek, meg hogy a gyerek megmentse a kapcsolatát cagy hogy vele lesz teljes az élet. Nem. A gyereket nem magunknak szülünk, hanem a világnak. Esélyt adni neki, hogy ő is olyan boldog lehessen, mint mi.
2020. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én meg nem akarok gyereket, de tbai előtt évente 1-2 ovum volt pcos miatt. Ha majd gyereket akarok, akkor nem leszek bolond arra az évi 1-2 ovura várni. Elmegyek orvoshoz és ha az alap problémát nem tudjuk kezelni (márpedig nem tudjuk, próbáltam mindent), akkor majd szedek ovuláció serkentő gyógyszert. Ha meg azzal se megy, akkor elgondolkodom a többin.

De szerintem évi egy-két ovuval nem érdemes a csodát várni.

2020. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Meddők lettek az ismerőseid azért mert kamasz korukban nem takarták a kismedencéjüket? Kérlek mesélj még, elképesztő hogy anya létedre ilyen ostoba vagy.
2020. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat erre nem szamitottam :D nemely szemszögből végülis sikerült megfogni a kerdes lenyeget-tavolrol-..ám, hogy rovid legyek.. minden letezo forrásban megkapaszkodva probalkoztam, hogy a ciklusom rendbe hozzam, de nagyon ugy fest, hogy ez genetika. Van mar gyerekem.pontosan tudom milyen erzes eveket varni a csodara, tul tenni magunkat a vetelesen, elkonyvelni, hogy a terhesseg nem fenekig tejfel az elso par hetben ( verzes, korhaz) Pont ezert akartam a problemakat kihagyni, mert nem ez a kerdes lenyege! Ugy latom (tisztelet a kivetelnek) megint nem az a reteg valaszolt, akiket erint.
2020. júl. 15. 23:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, szabad tudni, hogy az első baba hogy sikerült így? Az a módszer/eljárás már nem játszik nálad? Persze, ha csak simán nem akarod magadat még egyszer kitenni neki, azt is megértem, nem egyszerű a kivizsgálások és stimuk/vizsgálatok tömkelege.


Hűha, amúgy alapvetően vannak itt gondok (2-esre gondolok). Bírom, amikor meddő/eü problémával küzdő nőnek a másik írja, hogy "jaj, ne legyél már ilyen, mi elengedtük az elején és nem görcsöltünk, és lám, elsőre összejött, amúgy sem verseny, nem kell időre, amúgy meg mit méregeted a hődet meg ovutesztelsz, legyél együtt amikor jól esik, amúgy az orvosok sem istenek, nem kell mindent beszedni amit írnak, amúgy sem kell orvostól orvosig járni, majd rendeződik az az IR vagy PM alulműködés..." Ettől a szövegtől már hányok. Ha valaki ezt akarja leírni meddő pár valamelyik tagjának, akkor ne sértődjön meg, hogy elküldik melegebb éghajlatra a hencegése miatt.

2020. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4# Nagyon érzéketlen vagy... Számold már ki, hogy ha félévente kétszer van csak esély, akkor hány évbe telhet, mire sikerül? Könnyű mondani, hogy ne görcsölj rá.... Én pl 30eves vagyok, mostanra jutottunk el oda, hogy meg van a lakás (panel hitelből, ráadásul, szóval nem kacsalábon forgó palotára vártunk eddig és fene nagy karriere. Most szeretnénk már gyereket vállalni. Kiderült, hogy PCOSem an, egyelőre nem estem kétségbe, de két gyereket szeretnénk és ha lehet 35 alatt. És akkor én még szerencsés vagyok, mert már régesrég megtalaltam a férjem. De aki 30 fölött talál párra, nem biztos, hogy ráér évekig. Azzal egyetértek, hogy ha valaki csakis ezzel bír foglalkozni és csak szenved mert kilátástalannak érzi az egészet, az nem vezet sehova. De ne essünk át a ló túloldalára. Főleg ne egy olyan magyarázzon akinek van gyereke....
2020. júl. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!