Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beágyazódási vérzésetek hány...

Beágyazódási vérzésetek hány napig volt?

Figyelt kérdés

Milyen erősen?

Nekem már 3. napja tart és nem csak egy - két pötty. Egy gyengébb menstruációhoz tudnám hasonlítani. Görcsölés nincs csak az alhasam néha szúr.

Nem tudom mire gyanakodjak. Csak megjött, vagy ez beágyazódás?

Peteéréskor védekezés nélkül voltunk együtt a páromnal és rá 6 napra kezdődött ez a vérzés. Megjönnie 31.-én kellene azért furcsa.



2020. júl. 23. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valami hormon probléma lehet inkább, esetleg ciszta, mióma. Ha létezik is a beágyazódási vérzés az biztos, hogy nem tartana el 3 napig.
2020. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a wc papíron volt pár csepp, egyik pisilésnél.
2020. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyaltalan nem volt beagyazodasi verzesem pl.
2020. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nincs beágyazódási vérzés. Hormonzavar van.
2020. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Megint jön egy okos, aki megmondja, hogy nincs, mert neki nem volt.

De, van! Lehet hormonzavar is, de nekem pl volt pár csepp, és mentem dokihoz, teljesen rendben van a hormonrendszerem, nincs semmi gond... 🤷‍♀️ Hmm varázslat.

2020. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Hormonzavar, vagy elöbb megjött. 3 napig nem tarthat. A doki mondta. Nekem pl semmi nem volt, 2 gyerekem van...
2020. júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
3as vagyok. En egy szoval nem mondtam,hogy nem lehet beagyazodasi verzes,szimplan leirtam,hogy nekem nem volt,es ugy tudom nem is fordul elo feltetlen mindenkinel,de ettol meg letezik.
2020. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem is neked szólt, hanem a 4-esnek.:)
2020. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem jó egy héttel az együttlét után volt egy enyhe, nagyon halvány nyákos vérzés a WC papíron, de annyira halvány, hogy vérnek szinte nem is mondható, 1 napig tartott.

2020. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szintén kb 1 héttel az együttlét után volt pár csepp barnás vér a wc papíron.
2020. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!