Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után másnál is...

Beültetés után másnál is minden alkalommal volt barnázás?

Figyelt kérdés

Első lombiknál akkor kezdtem el barnázni amikor meg kellett volna jönnie, de mivel szedtem a progeszteront addig nem jött meg. Vérvételen megerősítették, hogy nem sikerült, abbahagytam és megjött. Második lombik sikerült, de hematóma miatt elkezdtem barnázni, végül leállt a szíve. 07/17-én volt a 3. beültetés(fagyasztott), és tegnap nagyon minimálisan megint a tisztaságin látszik a barnázás. Beültetés óta sokszor fáj a hasam is.

Szedem a progeszteron, 2.-nál és most is véralvadásgátló szurit szúrok.

1 hét múlva kell vérvételre menni, de félek, hogy nem sikerült:-(



2020. júl. 27. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi progeszteront kaptál?
2020. júl. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Cyclogest 2 db naponta(800mg), mellé szájon utrogestan 2 db naponta(200mg). Így összesen 1000mg.
2020. júl. 28. 07:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!