Ajánlanátok Debrecenben megbízható magánrendelőt férfi spermavizsgálat elvégzéséhez?

Figyelt kérdés

Nem jön össze a baba, én már elkezdtem a kivizsgálásokat és az orvos mondta, hogy a férjem is menjen el spermavizsgálatra, majd az eredménnyel menjünk vissza.


Az államiban sokat kell várni, tudnátok ajánlani valakit, akinél ti is voltatok? Köszi!



2020. aug. 4. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Dr.Benyó Mátyásnál voltunk. Nagyszerű szakember. Nagyon kedves és segítőkész volt.


[link]

2020. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi miskolciak vagyunk így itt intéztük az andrológiai kivizsgálást, de több orvostól is hallottam, hogy Benyó doki nagyon ügyesen és pontosan, tapintatosan csinálja a dolgát. Azt mondták, hogy nagyon jó szakember férfi meddőség kérdésben, így szerintem egy spermaképet simán megcsinál, plusz ha valami gond van, akkor segít is.
2020. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!