Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lh tesztnek vagy hőgörbének...

Lh tesztnek vagy hőgörbének van igaza?

Figyelt kérdés

Persze, tudom mindkettőnek, de.. :)

Megjelenik a nyák, majd 2 napra pozi ovuteszt, majd teszt utan 5.nap!! reggelen lesz csak hő ugrás. Akkor most mikor volt ovu? Azota szépen stagnál fenn, igazolódott az ovu, lassan valószinű meg is fog jönni. Normál 35 nap körüli ciklusaim vannak. Görbét 1 éve vezetek, de ovutesztelni csak most kezdtem, igy gőzöm sincs ez normális-e.


2020. aug. 11. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a görbének hinnék.
2020. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ovu + 2/3 nap mire jelentősen emelkedik a hőm. Lassabban termelődik a progeszteron, ennyi.
2020. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
be tudod tenni a hőgörbéd?
2020. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Meg ókorban elek🙈 naptarba vezetem.

De 36,00-36,30 kozott szokott ingadozni az alapho. Igazabol a ho ugrasa elott is ennyik voltak.

2020. aug. 11. 16:37
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja es 36,85re ugrott
2020. aug. 11. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó megugrás előtti nap van.De olvastam,hogy van akinek lassan megy fel, viszont asszem az valahogy úgy van, hogy azért 1-2 tizeddel minden nap emelkedik valamennyit.Viszont mivel elég jól megfigyelted magad, igazából abban az 5-6 napban legyetek együtt úgy, hogy mindig legyen ,,katona" terepen és akkor annyira nem fontos, hogy pontosan melyik nap a megfelelő.
2020. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!