Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rossz spermiogrammal teherbeesés?

Rossz spermiogrammal teherbeesés?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek a párjának 15 millió alatti, 25%-ban (vagy az alatti) mozgó spermiummal sikerült természetes úton teherbeesni? A doki azt mondta, csak inszem jöhet szóba. Tényleg nincs remény?
2020. aug. 11. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is 15 millió volt annak idején, jobb mozgékonysággal. Nekünk természetes úton nem sikerült. Aztán addig kezelgették, hogy csak rosszabb lett.

Utána lombikkal összejött elsőre.


Viszont azóta sem védekezünk (21 éve), és sehol semmi. Bár már nem is szeretném.

2020. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2M alatt volt a száma, ráadásul 0% volt a jól mozgó, morfológiailag megfelelő. Tavaly májusban mondták ki, hogy nem lehet gyerekem.


Dr Szabó Ferenc kezelt, kúraszerűen szedtem hormonblokkolót. A 6 hetes kisfiam éppen büfizik párom vállán.

2020. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
2es mindig csak az anyafix
2020. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettes, és nektek végül mivel sikerült? Mert azt pont nem írtad.


Hármas, vigyázz ilyenekkel, mert itt lefejeznek érte, én is így jártam a múltkor. 😂

2020. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, vicces vagy ;)


4-es: a hormonpanel mutatott elég nagy eltolódást, amit hormonblokkolóval sikerült tökéletesen helyretenni.

2020. aug. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj, értem. Ebben az esetben gratulálok! 😊
2020. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!