Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most tényleg én vagyok az...

Most tényleg én vagyok az egyedi eset és nincs megoldás?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 1 éve szeretnénk babát. Voltunk kivizsgáláson semmi gond nincs sem velem és a férjemmel sem. Most az orvos tanácsára ovulációs tesztet használok minden nap addig ameddig nem lesz negatív. Ez alapján mar ez a 5. Hónap amikor jókor voltunk együtt. De aztán amikor el jönne a beágyazás ideje, akkor helyette először pecsételő "vérzés"nek sem mondanám mert konkrétan csak 1 pötty. Majr rá 1-2 napra elkezdek barnazni majd végül megjön. Nem már 4x volt ez. 3x voltam az orvosnál amikor ez történt de mindig elhajtott hogy menjek vissza ha elmulik a vérzés. Vissza mentem de akkor már semmi problémát nem tálat. Már nem tudom hova vagy milyen orvoshoz menjek. Valakinek van hasonló tapasztalata? Ti hova mentetek? Kellett valami gyógyszert szedni? Előre is köszönöm.
2020. aug. 14. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk másik orvoshoz, aki nézet egy-egy hormonsort?
2020. aug. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
1-es jól mondja. Keresni kell egy másik orvost, aki tüzetesebben átvizsgál.
2020. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha 1 év eltelt, akkor érdemes lehet meddőségi központba is elmenni.
2020. aug. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem ártana orvost cserélni.
2020. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Átjárhatósági vizsgálat? Hormonpanel? Spermavizsgálat?? Ezek közül mi volt meg pontosa ?
2020. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
3 évig próbálkoztunk. Semmi bajunk nem volt. Egy csomó vizsgálaton voltunk. Szörnyű helyzet tudom.
2020. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress indulásnak egy endokrinológust ő majd küld vérvételre és meglátjátok az eredmények függvényében hogy merre tovább.
2020. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy normális orvost vagy endokrinológust kellene keresni aki komolyan is veszi a problémádat és nem csak legyint gondolom a korod miatt. Hormonpanelt minimum kellene nézetni illetve a férjed katonáit is és ez csak a kezdet.
2020. aug. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy éve próbálkoztok, simán mehetsz meddőségibe. Ott keress olyan dokit, aki nőgyógyász/endokrinológus, és majd ő tudja, hogy mit és hogyan kell alaposan kivizsgáltatni.
2020. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!