Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki volt mostanában ultrahangos...

Ki volt mostanában ultrahangos petevezeték átjárhatósági vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek, és nagyon félek. Évekkel ezelőtt volt már egy röntgenes, az maga volt a pokol. Iszonyúan fájt, utána pedig borzasztó gyulladásom lett. Az ultrahangos ennél gyengédebb módszer?
2020. aug. 19. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tesómnak volt egy éve.

Azt mondta, sokkal jobb volt, mint a röntgenes. Ott kb. magzati pozba vagta utana magat, annyira gorcsolt tole, a uh-stol csak minimalisan.

2020. aug. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 hete volt Hycosy (ultrahangos).

Nekem nagyon fájt, pedig azt mondták, hogy menstruációs görcshöz hasonlít... Aha... Azt hittem kifordulok a székből. Levert a víz, nagyon rosszul voltam. Pedig szültem már 2x, úgyhogy nem vagyok nyafogós típus.

Mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy a jobb oldalt csak nagy nyomással sikerült megnyitni, a bal is le volt tapadva, úgyhogy valószínűleg azért fájt ennyire.

Utána még 2 napig nem tudtam kiegyenesedni, mert még akkor is fájt :(


Ha nincs baj, akkor nem fáj elvileg, dehát ki tudja ezt előre 🤷‍♀️

2020. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is nemrég volt hycosym. Nekem az elején fájt egy picit, amíg a ballont felfújták, amikor szóltam, akkor a doki engedett lejjebb belőle, utána már semmi baj nem volt. Utána pár napig még vérezgettem, aznap még picit feszült a hasam, de kibírható volt. (Nekem két átjárható petevezetőm van, semmi gond nem volt, tehát nem kellett megnyitni, vagy ilyesmi.)
2020. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ma volt ultrahangos, hát az ahogy a katétert felhelyezte nem nagyon fájt, kb egy rákszűrési kellemetlenség, de amikor a kontraszt anyagot beengedték az nagyon kellemetlen volt, nagyobb kaparó görcsös érzés, a bal könnyedén ment de a jobb kicsit nehezebben, de végül az is átjárható lett. Most barnázást észlelek, meg kicsit görcsöl. Én haza jöttem utána.
2020. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!