Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért késik már több, mint 1...

Miért késik már több, mint 1 hete?

Figyelt kérdés

Tavasszal hagytam abba a fogamzásgátlót 10+év után. Azóta nagyjából 33 napos ciklusaim vannak (a leghosszabb 34), most viszont már a 39. napon vagyok és még semmi. Tesztet csináltam hétfőn, az negatív lett.

Voltam orvosnál, megnézettem a pajzsmirigy/cukor-inzulin értékeimet, nem volt nagy eltérés, nem kaptam gyógyszert. Egészségesen élek, minden nap sportolok, figyelek az étkezésre és vitaminokat is szedek. Azt gondoltam, hogy közel fél év után már nagyjából be fog állni a ciklusom, ha nem is 28 naposra, de legalább 30 nap körülire. Ehhez képest a mostani rosszabb, mint az eddigiek. Mi lehet ennek az oka?


2020. szept. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ha egyszer kimarad van ilyen.
2020. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Tesztelj ujra ha negativ akkor tornaval v egy kis alkohollal nekem szokott sikerulni meghozni. Ha meg egy hetet kesik es negativ a teszt menj dokihoz.
2020. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta sem jött meg, szerdára kaptam időpontot az orvoshoz. Remélem semmi komoly.
2020. okt. 3. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond kérdező? Mit mondott az orvos?
2020. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy tűnik az ultrahang alapján, hogy amióta nem szedem a gyógyszert még nem volt ovulációm. Mivel azóta sem jött meg és ma már az 50. ciklusnapon tartok, gyógyszert kaptam (Duphaston), hogy meghozza a vérzésemet. A cilkus 3. napján kell majd mennem hormonvérvételre, hogy kiderüljön mi a gond.
2020. okt. 11. 18:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!