Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyire gyakori,hogy valakine...

Mennyire gyakori,hogy valakinek nincs peteérése?

Figyelt kérdés
és azon belül az,hogy nincs semmilyen jel ami erre utalna? A petevezeték elzáródás látszik az UH-n?

2020. okt. 4. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire gyakori, csak azt, hogy egyre többen vannak a környezetemben, akiknek nincs.
2020. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32-40 napos "ciklusaim" voltak. Amikor kezdtünk tervezni, elmentem nőgyógyászhoz és nem látta semmi nyomát a peteéresnek, pedig kellett volna lennie. Más problémát nem látott. Clostilbegyttel estem teherbe.
2020. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Pco-m van, így nem igazán szokott lenni. Akárhányszor voltam dokinál sose volt, gyógyszeres kezeléssel már volt.

Ultrahangon nem látszik, hogy el van záródva a petevezeték. Átjárhatósági vizsgálattal lehet megnézni, hogy átjárható e.

2020. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!