Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pcos em van.. Tele van cisztav...

Pcos em van.. Tele van cisztaval mind két petefeszkem. Jó ideje nem jött meg, ezért az orvosom norcolutot írt fel. Elmulnak tőle a cisztak?

Figyelt kérdés
Illetve kinek milyen tünete volt a gyógyszertol?
2020. okt. 9. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem a Norcolut a megoldás. Az csak "meghozza" a menzeszt, de a probléma eredetét nem oldja meg. Menj el endokrinológushoz is.
2020. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Az semmire nem megoldás. Endokrinológus kell. 3as kezeléssel javulás lesz.
2020. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ugyan ez volt. Az én tapasztalataim alapján, hiába mész el, ha nem rossz indulatú és nem sürgős pl műteni akkor semmit nem fognak vele csinálni. Nekem belara fogit irtak fel, hogy legyen rendes menzeszem. Aztán le se tojtak, el kellett menjek néha kontrollra ott mondták, hogy minden ok. Először azt mondták gyerekem se lehet. De már vam egy fiam.
2020. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A tipikus félrekezelés. A Norcolut és a fogamzásgátló is. Tanulj sokat, és akkor tudni fogod, mikor vagy rossz orvosnál. Pl most.
2020. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress rá az inzulinrezisztenciára!
2020. okt. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van IR em is.. Tudok róla.

Amint megjon elkukdott a nőgyógyász vérvételre

2020. okt. 10. 03:14
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom miért lettem lepontozva azért mert leírtam a tapasztalatomat, 3as voltam

Biztos nem ez a jó megoldás de a városban 3 különböző dokinál voltam, egyik se csinált semmit.

2020. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Attól még a tanács / kezelés rossz. Ne terjesszük, hogy bármire is megoldás. Hogy te beletörődtél a félrekezelésbe, az a te döntésed.
2020. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. A tanács meg a tapasztalat közt k*va nagy különbség van... Nem tanácsot adtam, hanem elmondtam a saját tapasztalatom. Neked is pcos-ed van? Elmondhatnád neked mik a tapasztalataid? Érdekelne, ha már ennyire okos vagy.
2020. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
4 orvod kezelt félre, igen, hasonló a szitu. Nem megsértődni kell, hanem a fene nagy tapasztalat után a jót is odaírni. Nem csak a gyerek miatt fontos a megfelelő kezelés. Ha nem kezdesz vele semmit, egyenes az út a cukorbetegségbe.
2020. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!