Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budapesti Kaáli kivizsgálás...

Budapesti Kaáli kivizsgálás menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan tervezünk bejelentkezni a Kaáliba.

Aki oda jár/járt mostanság tudna abban segíteni hogy kb. mennyi a várakozási idő az első konzultációig?

Milyen vizsgálatok kellenek( az összes szükséges vizsgálat érdekene)? Illetve ezekre a vizsgálatokra adnak e beutalót, meg lehet e TB támogatottan ott csináltatni? Van e amit nem csinálnak ott meg? Mennyire kell hogy frissek legyenek a leletek pl. hormon szintek, átjárhatósági stb?


Ezen kívül bármi jó tanács, tapasztalat jól jönne.



2020. okt. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Amire lehet haver magán dokik fizetős vizsgálataira küldendk, amivel lehet lehúznak. Nálunk genetikai vizsgàlatot akartak újat, mert csak az ismerős dokié jó. Ott is hagytuk őket.
2020. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Augusztusban kértem időpontot első konzira, október közepén volt telefonos megbeszélés. Én már hormonsorral, spermiogrammal mentem, kezelt IR-el és pm alulműködéssel. Kaptam beutalót átjárhatóságira, amit az intézetben csinálnak meg November elején (ezzel együtt friss rákszűrés és clamydia mintavétel is lesz), plusz friss hormonsorra beutalót, ami nov. közepére lesz meg. Utána konzi az eredményekkel és remélhetőleg indulunk. (Előre dolgoztam és a hiv és hepatitis b c szűréseket megcsináltattuk a népegészségügynél, háziorvosi beutalóval. Ezt javaslom neked is, mert a covid szűrések miatt később készül ez el.)
2020. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!