MTHFR heterozygota okozhat teherbeesési nehézségeket?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak annyit mondott 2 nőgyógyász is, hogy szedjek folsavat, hogy teherbeesés után ne legyen gond.
2020. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nekem is heterozygota mutációm van. Több mint 4 éve küzdünk a babáért. Volt több clostys hónapom, 5 inszeminációm, majd egy sikertelen lombik. Jó pár vizsgálat meg lett csináltatva a lombik után, az MTHFR is. Kiderült, hogy heterozygota, és következő lombiknál kaptam véralvadásgátló szurit. A terhesség létrejött, de végül elvetéltem. De eddig egyszer se sikerült a teherbeesés, így lehet volt köze hozzá. Volt egy 3.lombik, ugyanígy kaptam véralvadásgátló szurit, és létrejött a terhesség (de megint vetélés lett). Szóval gyanús, hogy van köze hozzá. Ha megmaradna a terhesség akkor végig kellene szúrni magam azt mondta a doki.
2020. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a PAI lett heterozygota, és elvetéltem 8 hetesen. Most clexant szúrok a terhesség alatt.
2020. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lassan egy éve próbálkozunk és nem jön össze pedig első hónaptól szúrom a Clexan-t és Femibion 0-t is szedek mellé. :( Most voltam nőgyógyásznál szerinte lehet hozzá köze.
2020. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!