Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a peteérésem a ciklus vége...

Ha a peteérésem a ciklus vége felé van,attól még sikerülhet teherbenesni?

Figyelt kérdés
néztem egész hónapban,már azt hittem nincs is peteérésem aztán pár napja pozitív lett az lh teszt.De teszthez képest 10 nap és megjönne.

2020. okt. 27. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem akkor már lehetetlen.
2020. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapja nézed? Mert lehetséges, hogy pont olyan ciklust fogtál ki, amikor később van a peteérésed, így a várható menstruációd időpontja is későbbre fog esni. Előfordul néha, ha rendszeres és nagyjából egyforma hosszú ciklusaid vannak akkor nem jelent gondot.


Nem tudom, hogy mennyi a pár nap, amikor pozitív lett az LH teszted, de ha olyan 10-12 napnál rövidebb több cikluson keresztül is a luteális fázisod, az elég rövidke, így elég kicsi a teherbeesés esélye.

2020. okt. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, most látom, hogy a teszthez képest 10 nap. Az már elég rövid, ha rendszeresen annyi a luteálisod, az sajnos rövid.
2020. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Első próbálkozós hónapban nekem a 20. ciklusnapon lett pozitív az lh tesztem. Mivel életemben nem volt 30 napnál hosszabb ciklusom el is engedtem a dolgot, sőt elkezdtem pánikolni, hogy ilyen rövid luteális fazissal nem is fog sikerülni. Hogy ez egy kivételes hónap lett volna és életem első hosszú ciklusa az sosem fog kiderülni, ugyanis 1 nappal a nem várt után halvány pozitív lett a tesztem. Azóta a 31. hétben vagyok, mensihez képest 1 héttel mindig is kisebb volt a baba, tehát egy héttel középidő után fogant.

Szívből kívánom így ismeretlenül is, hogy Te is így járj!

2020. okt. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszönöm megnyugtattál kicsit!! És gratulálok!!!
2020. okt. 27. 22:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menszi előtt 8 nappal van peteérésem általában. 1. hónapban össze jött a kislányom,bár a teszt csak 1 hét késéssel mutatott pozitívat. Szóval simán lehetséges.
2020. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Fú,köszi! Tényleg jobb kedvem lett.
2020. okt. 28. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!