Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek nem jön össza a baba,...

Akinek nem jön össza a baba, hogy tudtátok fejben elengedni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy. Mondjuk mi még kuzdunk, de mindenhol csak ilyen 1-2% esellyel kecsegtetnek, ami valljuk be egyenlo a nullaval. En ffi vagyok, nalunk velem van problema es ha n lehet gyerek valoszinuleg miattam lesz. Azert valoszinuleg mert a parom mar 43, szoval o sincs idealis korban. O vmivel konnyebbem kezeli, mivel neki van mar gyereke, nekem viszont nincs es sanszos h nem is lesz. Most egyelore az orokbefogadassal baratkozom.
2020. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi közel egy évig vártuk hogy jöjjön a baba, de nem sikerült. Párom pálya módosításba kezdett, elkezdett egy tanfolyamot, én belevágtam a jogsi szerzésbe. Tehát elengedtük az egész baba dolgot és az önfejlesztésre helyeztük a hangsúlyt, de nem védekeztünk hogy megadjuk az esélyt. Ezt követően rögtön az első hónapban megfogant a bébi.
2020. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. Válaszadó, nagyon sajnálom, lombikkal próbálkoztatok?

2. válaszadó gratulálok nektek!:)

2020. okt. 28. 13:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalok vagyunk, én 23 párom 25, másfél éve próbálkozunk de csak most fogunk orvoshoz fordulni. (A korunkbol kifolyólag nem siettunk, mert nem probléma ha várni kell 1-2 évet.)

De mindketten parazunk most másfél év után hogy hol lehet a gond. Persze reménykedünk, hogy semmi komoly nem derül majd ki. Nagyon nehéz lenne feldolgozni hogy sosem válhat belőlünk szülő.

2020. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. 43 eves korban a sikeres lombik eselye 3%. Parom ugy dontott ekkora sikeressegi rata mellett nem vallalja a megterhelo hormonkezelest. Inszeminaciohoz meg nincs eleg spermam. Mondjuk arra is 1% eselyt mondtak a kaaliban
2020. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Biztosak voltunk benne, hogy lesznek gyermekeink, max kicsit később. 6 év után szerettük volna elindítani az örökbefogadást, akkor fogant meg az első. A kicsikkel már nem volt gond. 😊
2020. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbálok nem ezen pörögni fejben, de nem egyszerű, pláne úgy, hogy a környezetemben majdnem mindenki vagy már szült, vagy éppen terhes (30 vagyok). Mi most készülünk az első lombikra, szerintem majd a 4-5. környékén mondanám azt, hogy elkezdem teljesen elengedni.


A B tervünk az, hogy a gyerektelenség miatt megtakarított időből és pénzből beutazzuk a világot életünk hátralévő részében.


Amúgy én személy szerint rosszul vagyok az "engedd el és akkor sikerülni fog" dumától, általában olyanoktól, akiknek tök hamar összejött. Az elengedéstől nem fog egy elzáródott petevezeték megnyílni, vagy egy endometriózis felszívódni.

2020. okt. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is rosszul vagyok ettől a szövegtől. Számtalan olyan hónap volt, hogy konkrétan eszembe sem jutott az egész babadolog és mégsem jött össze.
2020. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
+1 aki ki van ettől a hülye szövegtől. Biztos az állandó szorngástól van nulla közeli spermaszámom.
2020. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

En tapasztalatbol nem tudok ra valaszolni, mert van egy kisbabam, de voltam gyakorlaton gyermekotthonban, es volt olyan kisgyerek ott, hogy szivem szerint megfogtam volna, es hazahoztam volna magammal orokre. Gyonyoru, tenyleg gyonyoru szoke haju es kekszemu edes kicsi fiu.

Lehet, hogy nem ‘ugyanaz’ orokbefogadni, mint egy sajat baba, de csaladot adni egy csopp eletnek, akinek nincs, akirol lemondtak, siman van olyan gyonyoru, mint megszulni egy sajat babat.

2020. nov. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!