Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magas Anti-TPO-val sikerült...

Magas Anti-TPO-val sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 3. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességemmel elvetéltem, ezután kivizsgáltattam magam. Kiderült hogy hashimotom van. Nagyon-nagyon magas volt az anti tpo-m (már pontosan nem tudom mennyi), a tsh is 8-as volt. Kaptam rá gyógyszert ami ezt az értéket lecsökkentette 1,2-re. Azonnal teherbe estem és nemsokára szülni fogok. Úgyhogy igen teherbe lehet esni a lényeg hogy mindig megfelelő szinten legyenek tartva az értékek.
2020. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

@1, az ATPO-t nem lehet csökkenteni gyógyszerrel...

Kérdező, lehetsz terhes, de nagy a vetélés veszélye (Nálam: 3 vetélés, egy gyerek az arány), 1300-as ATPO-val.

2020. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen tudom mivel ez egy autoimmun betegség így örökre magas marad az értéke... Arra értettem hogy rendben legyenek az értékek hogy a tsh, t3, t4. Megnéztem a leletemet nekem 980-as volt az anti tpo. Sikerülhet de oda kell figyelni.
2020. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja persze, ez így igaz! Gratulálok a babához! :)
2020. nov. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem vitte le gyógyszer a magas ANTI TPO-t. LDN terpia, az országban szerintem nagyon kevés orvos alkalmazza még csak, az enyém SOTE II-s, ott ismerik. De van fb-on hasimotos csoport, ott is többeknél alkalmazta már az orvosuk, ha gondolod nézz be oda.
2020. nov. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!