Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ovulációs teszt 5 nappal ovu...

Ovulációs teszt 5 nappal ovu előtt is "hómező" ez rendben van így?

Figyelt kérdés
Tudom milyen a pozitív, és hogy a halvány csík negatív, de nem kellene lassan erősödnie a csíknak? Konkrétan csak a kontroll csík látszik, a második vonal nem. Semennyire sem. Ez ilyenkor még rendben van? Azt hiszem 20as, de ebben nem vagyok most biztos.
2020. nov. 26. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ideírok de ez engem is érdekelne. Nekem múlt hónapban volt 3.és 21.napi vérvételem ami igazolta a peteérést, és az lh teszt is erős pozitív lett a 16.ciklusnapon. Ebbe a hónapba a 13.napon kezdtem a tesztelést most a 15.napon vagyok és szinte semmi nem látszik.. Múlt hónapban ugyan ezen a napon már uhyan olyan erős volt a teszt csíkom, mint a kontroll. Úgyhogy ezt most én sem nagyon értem, hogy mi van. Nekem is 20as érzékenységűek a tesztek.
2020. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nálam mindig hirtelen lett full pozitív egyik napról a másikra. Teljesen normális. Én ma teszteltem hcg-vel pozitívat 😊
2020. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen törvényszerű, hogy minden hónapban ugyanazon a ciklusnapod van ovud. Nekem valamikor 15,17, de volt már a 19 napon is. Ennek megfelelően változik a ciklusom is, mert a luteális fázis általában 13-14 nap nekem.
2020. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 13-14. napon szokott pozitív lenni, de ebben a hónapban teljesen váratlanul pl. a 10. napon lett. Csak azért kezdtem el tesztelni, mert éreztem ovu szerű tüneteket.

Előtte egy nappal halvány és utána is, szóval igazából 3 nap tapasztalok bármit is az lh teszten.

Egyébként ha nem érezném az ovu tüneteit, akkor alaposan befürödnék ezzel a tesztelgetéssel szerintem. Így én gyakorlatilag próbálom megismerni a testem. Mikor ad jelzést folyás, vagy enyhe görcsök formájában, ahhoz képest mikor jelentkezik az lh csúcs, stb. Fura megfigyeléseim vannak. :)

2020. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!