Ezek az inzulin értékek nagyon rosszak?

Figyelt kérdés

Mennyire befolyásolhatja a teherbe esést vagy a terhesség megtartást?

[link]


2020. dec. 4. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem rossz. Nekem 170 körül volt a 2 óriásim, IGT-m van de ezzel is teherbeestem, semmi baj nincs.

2020. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A tsh-m 2,2. Úgy tudom h 2 alatt kellene lennie teherbe eséshez. Ezzel így akk gyógyszert kellene szednem?
2020. dec. 4. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem magasak az ertekek,viszont a 120 perces inzulin nemhogy ala megy,hanem fole,ami nem eredmenyez jo inzulingorbet... Szerintem ez ir. A 120 percesnek mindenkepp a 60 perces alatt kell lennie! De egyaltalan nem veszes szerintem,dietaval nagyon hamar rendbehozhato. Nekem a 60 perces legutobb (3 eve😅) 190 korul volt, a 120 pedig csak 170re ment vissza. Sajnos semmilyen dietat nem tartottam,gyogyszert sem szedtem,es 9 honapja teljesen spontan teherbe estem. Sajnks valszeg kezelezlen ir miatt terhessegi cukrom "van", vagyis eppen hatarerteket suroltam, meregetem a cukrom naponta tobbszor is,de szerencsere nem merek kifejezetten rosszakat,meg ugy sem,hogy neha becsuszik egy-egy nem zul dietakompatibilis kaja. Szoval myugi, ez az inzulin nem hinnem,hogy annyira veszes lenne,sot. Tsh nem tudom,nekem max 2 volt, de azt hallottam arrol is,hogy van aki 7el teherbe esik es semmi baj nem lesz,van akinek pedig igenis bajt okoz 2 feletti... Orvos majd ugyis segit mindenben.
2020. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A TSH-t csak azért szeretik 2 alatt tudni, mert a baba egy darabig a te pajzsmirigyedet használja és úgy is maradjon referenciatartományon belül.

Egyébként semmi más értelme nincs :)

2020. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!