Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mióta vágytok gyerekre és...

Mióta vágytok gyerekre és meddig váratott magára a pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Egészséges párokra és olyanokra is kíváncsi vagyok, akiknek valami megnehezítette a teherbeesést.
2020. dec. 8. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

1.5 évet vártunk. Én előtte fogamzásgátlót szedtem 2.5 évig.

Az abbahagyása után 1.5 évig nem volt rendes ciklusom... De végül sikerült.

Addig mindketten elmentünk dokihoz, kiderült, hogy igazság szerint semmi bajunk nincs.

2020. dec. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

2016 júniusában hagytuk abba a(z óvszeres) védekezést

2018 júliusában lettem terhes, majd augusztusban missed ab lett sajnos

2019 szeptember végén lettem megint terhes, most múlt 5 hónapos a kisfiam

2020. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi már jó ideje vágytunk a babára, de előtte még pár anyagi alapot le kellett fektetnünk, és igazából a vágy meg a "készen állok rá" között (nálam, legalábbis) még eltelt egy pár év. De mondjuk azt, hogy kb 4-5 éve vágyunk babára. 2018 februárjában kezdtük meg a próbálkozást, a 9. hónapban össze is jött. A 7. sikertelen hónap után elmentem dokihoz, hogy kivizsgáljuk, miért nem jön, mert amúgy 25 éves voltam, amikor nekikezdtünk a dolognak, ilyen fiatalon a tavaszi szellőnek teherbe kellett volna ejtenie, de igazából semmi bajom nem volt. Mire a hormonpanel eredményét megkaptam, már terhes voltam, csak még nem tudtam róla :D
2020. dec. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2019 februárjában, bocsi :D
2020. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz! Mindenkinek gratulálok a babához! 🙂
2020. dec. 9. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!