Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Rendszertelen a menstruációm...

Rendszertelen a menstruációm volt úgy is hogy 6hónapot maradt ki.Most pár hónapja mondthatom hogy"normális"viszont vagy kevesebb jön vagy kevesebb napig tart.2hete negatív teszt.Orvos kizárt a vírus miatt Néha émejgek Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, baba is, pcos-ed nincs?
2020. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla. Régebben voltam orvosnál de akkor nem volt semmi bajom. Nagyon kétségbe vagyunk esve és iszonyatosan várjuk babát. Lehetséges hogy most a baba miatt maradt ki ?
2020. dec. 10. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehetséges. De ha negatív a teszt (mióta késik?), akkor a terhesség mondjuk pont kevésbé valószínű.
2020. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 2hete csináltam tesztet. 14.-én lessz 6hete hogy kimaradt. Lehet hogy bemagyarázom a tüneteket mert annyira szeretnék már babát ?
2020. dec. 10. 12:32
 5/10 anonim ***** válasza:
3-4 hét késésnél mindenképpen mutatná a teszt. Nekem volt itthon egy maradék tesztem, a legolcsóbb fajtából, és mivel már úgyse volt rá szükség, kb két héttel az elmaradt menstruáció után megcsináltam. Délutáni vizeletből, ittam is elég sokat, mégis azonnal brutál erős csík jelent meg. Kizárt, hogy így terhes legyél.
2020. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm válaszod.

Hát ez eléggé elszomorított....

Ilyenkor jon az,hogy hátha

Akkor csak úgy szokásosan kimarad.

2020. dec. 10. 12:41
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért ha valaki tudna segíteni,kérem írjon. Teszteljek újra ?
2020. dec. 10. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire rendszertelen ciklussal valoszinuleg peteeresed se nagyon van, hogyan akarsz igy gyereket? Orvoshoz kene pedig menni, hivd fel, igyis tudnak adni idopontot.
2020. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A rendszertelen menstruáció rontja a teherbeesési esélyeket, először a ciklust kellene rendbe tenni, aztán várni a babára. Keress fel egy jó nőgyógyászt.
2020. dec. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kellene menni egy normális kivizsgálásra. 6 hónap kimaradt menzesz nagyon nem normális.

Szerintem 0 pé-d.

2020. dec. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!