Rizsaa kérdése:

Clostilbegyt Irt fel az orvosom , 2*1 et irt fel. Csak azt nemtudom hogy egyszerre kell ? Evés előtt vagy után ?

Figyelt kérdés

Ti hogy szeditek? Erről sajna semmit nem mondott .

Pont a legfontosabbat elfelejtettem megkérdezni .

Segített amúgy valakinek ?

Nekem

Egyáltalán nincs peteeresem .

Bízom a tabiba



2020. dec. 20. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2x1-et irt fel az orvos. Nekem sem mondta senki, hogy egyszerre kell bevenni e vagy sem. Reggel és este szedtem 1 szemet, így osztottam el. Első hónap sikeres volt. Nekem se volt egyáltalán oeteérésem.
2020. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel-este szedtem én is. Második hónapban megfogant a kislányom. Nekem volt peteérésem, csak rá kellett kicsit segíteni.
2020. dec. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Most őszintén, azt hogy 2*1 azt hányféle módon lehet értelmezni?

Napi 2 alkalommal (reggel és este) 1-1 szem.

2020. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2x1 azt jelenti, hogy naponta kétszer beveszel 1 szemét. Ha egyszerre kellene bevenni a két szemét, akkor 1x2 lenne a receptre írva.

Teljesen mindegy, hogy éves előtt vagy után veszed be. Szerintem inkább arra kell törekedni, hogy azonos időközönként vedd be, hogy a hormón szint egyenletes maradjon. Persze nem kell percre pontosan, de mondjuk ha a reggel 10orat jelent nálad, akkor ne este 5kor vedd be az esti adagot.

2020. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Nekem a fogamzásgátló abbahagyása óta (8 hónapja) nincs peteérésem. Sajnos nekem az első hónap nem volt sikeres, nem lett peteérés a gyógyszer mellett sem. Januárban kapom majd a következő adagot.
2020. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!