Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha pozitív az LH teszt, akkor...

Ha pozitív az LH teszt, akkor biztosan van peteérésem?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve próbálkozunk,sikertelenül.

Elmúlt 8 hónapban uh-os peteérés követésem volt, de egyik hónapban se látott az orvos egy árva petesejtet se. Kaptam Clostit,nah azzal lettek petesejtek, de baba továbbra sincs.

Most kezdtem LH tesztelni,kivácsiságból,mert annak ellenére hogy az orvos sose látott petesejtet, én minden hónapban érzem az ovulációs fájdalmakat.

És egyértelmű pozitív lett az LH teszt. Konkrétan a második csík még erősebb is volt a controllnál,éreztem is a szokásos ovulációs fájdalmat.

A kérdésem hogy ha pozitív az ovu teszt,biztos van peteérésem??

Másnak volt ilyen?



2021. jan. 20. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, messze nem biztos. Az ovu teszt csak az LH hormon növekedését mutatja.
2021. jan. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos. Én előző hónapban LH teszteltem és hőmérőztem is, az LH teszt pozitív lett a 31. ciklusnapon, tojásfehérjés folyásom is volt, de a hőm utána nem emelkedett meg és 41. napon megjött.

Előtte mindig egyértelmű volt a tojásfehérjés nyák után a hőmérséklet emelkedés, úgyhogy biztos vagyok benne hogy az előző hónapban nem volt tüszőrepedésem a pozitív LH teszt ellenére.

2021. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!