Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Femibion babatervezésről mik...

Femibion babatervezésről mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Segít a teherbeesésben? Hosszú ideig fogamzásgátlóval védekeztünk és most nem akar jönni a baba. Én azt vettem észre a femibiont 1-2nappal hosszabb lett a menstruációm.

Esetleg nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?



2021. márc. 15. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin, nem segít a teherbeesésben. Csak ha teherbeesel és már szeded, akkor jó lesz neked, mert feltöltötted magad előre.
2021. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nődokim, védőnőm szerint pénzkidobás...


Én tervezés elött csináltattam egy labort, ami tökéletes lett.

Folsavat, b,c,d vitamint szedtem, ennyi.

9év gyógyszer után masodik hónapban megfogant a fiam.

2021. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem ez a 9.hónap.

A nőgyógyász 1év sikertelenség után küld vizsgálatokra. Nehéz kivárni..

2021. márc. 15. 17:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tőle teherbeesni. Ez a vitamin arra van, hogy a vitaminháztartásodat rendberakja. Én amúgy mikor elkezdtük a babatervezést elkezdtem szedni ezt is, de nem hinném, hogy emiatt estem teherbe.
2021. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ladeevit is tud annyit mint a Femibion sőt sokkal több minden van benne és olcsóbb is.Szerintem vegyél egy Ladeevitet mellé d vitamint,e vitamint és magnéziumot.Bőven elég ez így.Meddőségiben ajánlották a Ladeevitet
2021. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szedtem,hátha segít a szervezetemnek felkészülni,de végül elhagytam,mert nem volt eredménye. D vitamint szedtem, egészségesen táplálkoztam és sportoltam,ezek meghozták az eredményt 😊 A várandósság alatt viszont a femibiont szedem.

33hkm

2021. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 14.hónapban jött össze, az utolsó 3 hónapban már nem szedtem. Helyette 4000 NE D vitamint, szerves folátot, mio-inozitolt szedtem és egészségesen táplálkoztam. + heti 3-4 intenzív edzés. Nálam ez bevált. Viszont most már a Femibion 1-et szedem meg magnéziumot.
2021. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9 honapig szedtem, eredménytelenül. Majd abbahagytam, elkezdtem jógázni, és onnan a masodik hónapban sikerült.

Soha többet

2021. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én körülbelül 1 hónapig szedtem plusz még mellé folsavat és sikerült teherbe esnem. Első terhességem.

10khm

2021. ápr. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekem is egy pozitív vélemény róla, mert tegnap pozitív lett a tesztem.🙂

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 5. 15:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!