Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek mi segített helyreállítani a ciklusát?

Figyelt kérdés
Gondolom más is volt így hogy hol megjött, hol nem, szeretnénk minél hamarabb babát, van valami házi módszer ami segíti a peteérést illetve a ciklus rendszerességét?
2021. márc. 18. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kivárni, de egy év után végül orvoshoz mentem. Felírt valami gyógyszert, az egyből rendbetette. Szerintem erre házi praktika nincs, és ha babát szeretnétek, akkor mielőbb kérj orvosi segítséget, nehogy aztán baj legyen.
2021. márc. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jövő hónapra kaptam időpontot, gondoltam addig megpróbálok valamit
2021. márc. 18. 10:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Aviva torna egyből segített. Utána egyből összejött a baba is.
2021. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+1 az Avivára, akkor még nem szerettem volna gyereket, de az segített. Mellette más mozgást is csináltam, de nálam IR is fennáll illetve anno még PCOS is.

Utána azért még kicsit hosszabb volt fél évig (33-37 napos), amin keményebb sport, kisebb fogyás, illetve emelt adag Metformin segített, ma már rendszeres 30 napos.

2021. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!