Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sos tegnap voltam nogyoygyaszn...

Rizsaa kérdése:

Sos tegnap voltam nogyoygyasznal megállapította h kis babám lesz. Minden rendbe merete is oké. Erre ma reggelre kicsit vérzek . Miért ?

Figyelt kérdés

Lehet hogy a hüvelyi ultrahangtol?

Mit csináljak ? Több évet vártam a babára. Nagyon félek



2021. márc. 19. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk menj el orvoshoz, hogy ellenőrizze minden rendben. Ennél jobbat nem tehetsz.

A hüvelyi ultrahangtól nem kéne vérezned.

2021. márc. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bizony irány a sürgősségi
2021. márc. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
A hüvelyi ultrahangtól nem valószínű, hogy vérzel, de progeszteron hiánytól lehet. Ezt viszont csak orvos tudja pótolni, menj el hozzá minél előbb!
2021. márc. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltál dokinál? Elmúlt a vérzés?

Tegnap én is így jártam, kaptam rá progeszteront.

Hány hetes vagy ?

2021. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát most vagyok hét hetes. Ügyeleten voltam nőgyógyászati én ott konkrétan hülyének néztek hogy miért mentem be megvizsgálták azt mondták minden rendbe van ennyi. Ma megin reggel véreztem rózsaszín esen nem tudok mit csinálni nem rohangálhatok állandóan az ügyeletre lesz ami lesz sajnálom
2021. márc. 23. 07:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Progeszteront szerezz be!!!
2021. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!