Baj ha nem fáj ?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi hogy 4 nap van,nem vártig szedek( E vitamint Palástfű teát iszom. ) Voltunk vizsgálaton is, de nem jön a baba a nagy vizsgálatok most jönnek majd. De már voltam terhes 1 szer, csak elvetéltem és sajnos azóta nem jön a Bébi🙁 akkor éreztem a tüneteket fájt a mellem és a bimbómhoz hozzáérni nem lehetett. És én abból tudom hogy soha nem sikerül,mert csak a mellem fáj a bimbóm nem, és ha csökken már a fájdalom 'akkor megfog jönni.

Most is arra lennék kiváncsi hogy talán van itt olyan akinek nem fájt egyből a mellbimbója mert nagyon elkeseredtem, tudom,buta kérdés de már előre félek hogy megjön ami megfog🙁

Ma görcsöltem kicsit éa fájt a gyomrom de elmúlt de mást nem érzek pedig úgy éreznék !! 31 naposak a ciklusaim eddig mindig zavart volt de már mióta szedem az E vitamint amit orvos írt fel azóta beállt és méhnyalkahártya vastagításra is írta azt .



2021. márc. 19. 20:21
1 2
 1/12 Nelli23 válasza:
Szia nekem nem fájt elöször a mellbimbóm a mellem fájt és görcsöltem teljesen olyan volt mint menszi elött semmi változás mivel még nem is késett akkor hogyan legyenek tüneteim? szóval igazából az akkor jön mikor már késik legalább 1hetet de kinek hogy nem mindenkinek mérvadó ez
2021. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Nelli23 válasza:
jah és amúgy nekem a bimbó érzékenység menszi elmaradását követően volt akklr késett már legalább vagy 5 6 napot is addig csak a mellem volt érzékeny de azis hol fájt hol nem egyszer fájt egyszer enyhében sokszor mikor így fájt menszi elött már azt hittem megfog jönni de nem jött 😊
2021. márc. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszod 😊 Gratulálok neked

Nem tudom de azt igen hogy egyáltalán nem fáj a bimbóm kicsit sem csak nekem is a mellem ennyi más tünetem semmi még beképzelni sem tudok semmit annyira nincs tünetem

2021. márc. 19. 20:34
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy jó Orvosunk van és bizzom hogy segíteni fog rajtunk de én úgy vágyom már rá hogy ne kelljen semmi ha nem bumm teherbeestem sikerült végre legalább 1
2021. márc. 19. 20:37
 5/12 Nelli23 válasza:
nyugi remélem sikerülni fog, de az Orvos hátha mond olyat ami miatt ,nem jött össze feladni soha sem szabad😊
2021. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Nelli23 válasza:
Ne nézzd ne tapogasd a melled hogy jujj fáje, hagyd annyiba ha megfog jönni tehetsz bármit, akkor is megfog 4 nap múlva kiderül
2021. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Életemben akkor fájt először a mellbimbóm, mikor a szoptatás közben összeszorította a baba az ínyével....


A melleimnek semmi köze nem volt a terhességhez

2021. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a szoptatás sem fájt. 🤷🏼‍♀️ Fogalmam sincs, milyen, amikor fáj a melle valakinek. 4 gyerekem van. 😄
2021. márc. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

gratulálok a babához nektek😊

hát nm tudom de nekem fájt akkor és kellemetlen érzés volt és most azon szontyolodtam elmdjuk minden hónapban hogy fáj a mellem de a bimbóm nem . akkor nem tudom bárcsak most nekem sem fájna

2021. márc. 20. 06:17
 10/12 A kérdező kommentje:
Elkezdtem görcsölni, és fáj a jobb petefészkem 100%hogy megfog jönni 🙁 3 nap múlva nem várom de lehet hamarább jön meg
2021. márc. 20. 12:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!